Meble.com.pl - komfort na miarę

10% rabatu i 20 rat 0% na meble i dodatki w Black Red White.

10% rabatu i 20 rat 0% na meble i dodatki w Black Red White

  • Autor: Rafał Konopka
  • 04 marz 2015 14:01 (aktualizacja: 04 marz 2015 14:16)

Niebanalne pomysły na urządzenie mieszkania w niższej cenie czekają w salonach Black Red White! Do 16 marca na wnętrzarskich zakupach zaoszczędzić można 10%, a dzięki promocyjnej ofercie płatności można dokonać w systemie 20 rat 0%.

Black Red White oferuje korzystne rabaty na produkty ze swojej oferty. Wśród nich znajdują się między innymi nowości, takie jak meble pokojowe z kolekcji Fini, Antwerpen, Elpasso czy Possi – systemu do samodzielnego projektowania. W niższych cenach zakupić można również meble młodzieżowe, kuchenne oraz tapicerowane, a także meble do jadalni i materace do sypialni. Ponadto Klienci mają do wyboru wiele akcesoriów wyposażenia wnętrza i dodatków dekoracyjnych.

Osobom, które preferują zakupy na raty, Black Red White oferuje wygodne 20 rat 0% bez wymaganej pierwszej wpłaty, bez prowizji oraz bez oprocentowania. Jest to dodatkowe ułatwienie szczególnie dla tych Klientów, którzy w najbliższym czasie planują umeblowanie całego mieszkania.

Najnowsza promocja w Black Red White obejmuje meble oraz dodatki tańsze o 10% i możliwość skorzystania z systemu 20 rat 0%. Rabaty obowiązują od 4 do 16 marca. Pełną ofertę promocyjną znaleźć można na stronie www.brw.com.pl oraz w salonach.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA