Prywatny apartament, realizacja 2010. Lokalizacja: Ochota, Warszawa. Autorzy koncepcji: Anna Koszela, Marta Smorowska. Zdjęcia: Tomirri. Stylizacja: Marta Smorowska.

Prywatny apartament, realizacja 2010. Lokalizacja: Ochota, Warszawa. Autorzy koncepcji: Anna Koszela, Marta Smorowska. Zdjęcia: Tomirri. Stylizacja: Marta Smorowska.

  • Autor: Redakcja Meble.com.pl
  • 22 sty 2018 14:48 (aktualizacja: 22 sty 2018 15:02)

4 Design Days: Anna Koszela opowie o współczesnym guście mieszkaniowym Polaków

Architektka wnętrz, projektantka produktu, absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Łódzkiej. 16 lutego br. w trakcie 4 Design Days w Katowicach Anna Koszela opowie o zmieniających się gustach wnętrzarskich, trendach i potrzebach współczesnych inwestorów.

Architekt radzi - pomysły na mały metraż

W 2003 roku założyła autorską pracownię projektową, którą z powodzeniem prowadzi od 13 lat. Poza projektowaniem wnętrz Anna Koszela interesuje się sztuką i wzornictwem przemysłowym, jest m.in. właścicielką wirtualnej Galerii Ornament.

Jej zdaniem rolą projektanta wnętrz jest wydobycie z przestrzeni naturalnego piękna, wyeksponowanie detali i zapewnienie optymalnej funkcjonalności. Ona sama idzie jednak jeszcze o krok dalej, co wyraża się w przewodnim haśle jej pracowni, które brzmi: „Harmonia przeciwieństw”. Architektka dba, aby jej projekty wnętrz były przewrotne, niekiedy zaskakujące. Z duża swobodą zestawia ze sobą elementy kontrastowe, które jednak spójnie ze sobą współistnieją. Od lat współpracuje z mediami wnętrzarskimi i zasiada w jury konkursów branżowych.

W czasie 4 Design Days 2018  Anna Koszela weźmie udział w dyskusji "Mieszkanie polskie. Remontujemy czy urządzamy, czyli wszystko o guście mieszkaniowym Polaków".

Zapraszamy do obejrzenia galerii wnętrz prywatnych i komercyjnych zaprojektowanych przez Annę Koszelę. 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ