Meble.com.pl - komfort na miarę

Pokaz mody dziecięcej to obowiązkowy punkt programu. Fot. About Design

About Design. Co ciekawego zobaczymy podczas 4 edycji?

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 07 maj 2014 14:48 (aktualizacja: 08 maj 2014 08:16)

Dużo zabawy, dużo wiedzy i przede wszystkim dużo doskonałego wzornictwa. 4. edycja About Design już jutro.

Targi Designu&Aranżacji Wnętrz About Design to zdecydowanie jedna z najciekawszych imprez na polskiej mapie wydarzeń związanych ze światem wzornictwa. Podczas 4 edycji targów, które swój początek mają już 9 maja, będzie można zobaczyć projekty młodych i zdolnych designerów, posłuchać wykładów oraz wziąć udział w warsztatach. Przez trzy dni trwania imprezy z pewnością nie zabraknie atrakcji.

Już pierwszego dnia (09.05.2014) będzie można wziąć udział w otwartych warsztatach twórczych „Technika 3R reduce, reuse, recycle w torbach Piueco”, które poprowadzą Ola Hetich z grupą Piueco. Równie ciekawą atrakcją będą także zawody płytkarzy, które połączone są jednocześnie z wystawą „Płytkami utkane”, prezentującą mistrzowskie prace wyłonione w Glazurniczych Mistrzostwach Polski w latach 2008-2014.

Drugiego dnia zwiedzający będą mogli zdobyć wiedzę o glinie i słomie, które według Grzegorza Łużeckiego – prowadzącego wykład, są naturalnymi materiałami budowlanymi powracającymi do łask. O naturze i designie opowiedzą także przedstawiciele firmy Paszkiewicz Design. Zaś dla spragnionych wiedzy o koloroterapii z pewnością przypadnie do gustu wykład Akademii Dobrze Mieszkaj, gdzie Justyna Majkowska, projektantka i dziennikarka magazynu wnętrzarskiego Dobrze Mieszkaj opowie o znaczeniu barw i doradzi jak je dobierać we wnętrzach.

Sobota 10 maja jest także dniem dedykowanym dzieciom. W dzieciosferze odbędą się warsztaty origiami, a także zajęcia „Food Design dla dzieci” prowadzone przez Karolinę Górską, miłośniczkę sztuki oraz dobrego smaku.

Niedziela zaś będzie dniem poświęconym modzie dziecięcej oraz dalszym zabawom z papierem czyli origiami, a także malowaniem bawełnianych toreb. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA