Adam Bronikowski, architekt i współwłaściciel Hola Design. Fot. Archiwum

Adam Bronikowski, architekt i współwłaściciel Hola Design. Fot. Archiwum

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 06 kwi 2018 06:35 (aktualizacja: 06 kwi 2018 10:07)

Adam Bronikowski weźmie udział w Forum Branży Łazienkowej

Adam Bronikowski, architekt wnętrz, który wraz z Moniką Bronikowską stworzył znaną pracownię Hola Design, weźmie udział w dyskusji poświęconej projektowaniu łazienek dostosowanych do wymagań i potrzeb konsumentów 50+. Odbędzie się ona 17 kwietnia br. podczas V edycji Forum Branży Łazienkowej.

Czytaj też: Łucja Janik opowie o projektowaniu łazienek premium na Forum Branży Łazienkowej

Od początku mojej pracy przyświeca mi zasada, że mniej czasem znaczy więcej. Stawiam na przejrzystość i czytelność koncepcji projektowych, naturalność materiałów i wysoki standard detalu.
Hola Design jest polską pracownią projektową działającą na rynku krajowym i zagranicznym, członkiem i partnerem międzynarodowych stowarzyszeń branżowych. Zespół pracowni Hola Design tworzą projektanci i architekci wnętrz oraz specjaliści w zakresie obsługi inwestycji, posiadający odpowiednią wiedzę i doświadczenie gwarantujące skuteczność w działaniu.

Na swoim koncie mamy setki zrealizowanych projektów i wyróżnienia w krajowych oraz zagranicznych konkursach projektowych. Cyklicznie podnosimy nasze kompetencje, uczestnicząc w szkoleniach i imprezach targowych w kraju i za granicą. Uczestniczymy w roli jurorów w konkursach branżowych, dzielimy się naszą widzą na łamach prasy, telewizji i w ramach publikacji elektronicznych.

Adam Bronikowski, architekt wnętrz i współwłaściciel Hola Design, weźmie udział w sesji dyskusyjnej "Łazienka 50+ - jak przygotować rynek na demograficzną rewolucję?", odbywającej się w ramach V Forum Branży Łazienkowej.

Zarejestruj się!


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce