Artur Indyka - gość specjalny Studia Dobrych Rozwiązań w Warszawie.

Artur Indyka - gość specjalny Studia Dobrych Rozwiązań w Warszawie.

  • Autor: Redakcja Dobrze Mieszkaj
  • 09 marz 2018 07:56 (aktualizacja: 09 marz 2018 10:18)

Artur Indyka będzie gościem specjalnym Studia Dobrych Rozwiązań w Warszawie

21 marca br. gościem specjalnym Studia Dobrych Rozwiązań w Warszawie będzie Artur Indyka, projektant wnętrz, prowadzący popularny program "Meblokreacje" na Domo+.

Czytaj też: Studio Dobrych Rozwiązań w Bydgoszczy - zobacz fotorelację!

Artur Indyka (ur. 10 lipca 1972 r. w Będzinie) - projektant wnętrz z zamiłowania, pasji i zawodu. Od kilkunastu lat projektuje wnętrza mieszkalne, dobrze czuje się także w projektach użyteczności publicznej.

Prowadzi program "Meblokreacje" na kanale Domo+, gdzie daje drugie życie meblom lub zmienia ich przeznaczenie, wykorzystując do tego celu meble z recyklingu, z wystawek lub śmietników. Wraz z żoną prowadzi Salon Dekoracji Okien Kotara Story, upiększa wnętrza tkaninami, nieraz w szalony sposób. Pasjonat dobrego designu, kolorowych ścian, a także - poza pracą - miłośnik dobrej muzyki i kuchni.

Projektował sklepy (salony dla Parkiet Studio, Zepter), kawiarnie (Cophi i Quatro Canti), powierzchnie wystawiennicze (Polskie Towarzystwo Higieniczne). Jest także autorem wnętrz szpitala św. Zofii na ul. Żelaznej w Warszawie (pierwszy w Polsce Dom Narodzin, pokoje do porodów rodzinnych, przychodnia przyszpitalna, główne wejście do szpitala).

Były wykładowca w szkole projektowania wnętrz Art&Decor, współpracował z firmą Miele w przygotowaniu stoisk handlowych i wnętrza salonu. Projektant stoisk targowych dla firmy Stalgast, z nagrodą za najlepsze stoisko na targach "Eurogastro". Projektuje stoiska handlowe dla Paris Optic.

Za pośrednictwem swoich projektów pragnie przekonać Polaków do odważniejszych kolorów i deseni we wnętrzach. Zachęca do zmiany białych lub kremowych ścian na zdecydowane bardziej energetyczne kolory, które w połączeniu z detalami, np. tkaniną, w efekcie tworzą pełną harmonii i przytulną aranżację.

Zarejestruj się aby wziąć udział w Studio Dobrych Rozwiązań


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce