Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja mebli projektu Benjamina Huberta. Fot. Archiwum projektanta

Benjamin Hubert – projektant rzeczy doskonałych

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 18 sie 2014 10:52 (aktualizacja: 19 sie 2014 08:24)

Design to przede wszystkim przedmiot zmyślnie zaprojektowany. Odnoszący się do potrzeb człowieka i czyniący jego życie prostszym. Takie przedmioty można znaleźć w studiu projektowym Benjamina Huberta.

Nowy poziom wydajności to doskonałe określenie dla przedmiotów, jakie powstają dzięki pracy zespołu projektantów przemysłowych, inżynierów oraz naukowców ze studia projektowego sygnowanego nazwiskiem Benjamina Huberta. W studio powstają nie tylko meble, ale również oświetlenie, dobra konsumpcyjne czy instalacje architektoniczne.

To, co zaprojektowane zostaje w studiu Benjamina Huberta jest przeznaczone przede wszystkim dla osób, które dalekie są od poddawania się modzie i wszechobecnym trendom, a przy wyborze produktów kierują się użytecznością, funkcjonalnością i aspektami wizualnymi.

Ponadto studio zajmuje się projektami badawczo-rozwojowymi, które skupiają się na budowie oraz istotności. Kreując przedmioty i materiały wzornictwa przemysłowego poddaje się analizie codzienne stosowanie tychże materiałów, tradycję ich budowy oraz kontekst samego pomysłu.

Projekty Benjamina Huberta były prezentowane na wystawach na całym świecie, a on sam niejednokrotnie otrzymał uznanie krytyków oraz mediów. Wyróżnienia takie jak, młody projektant roku czy statuetka Red Dot to tylko nieliczne z nagród jakie zdobył. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA