Meble.com.pl - komfort na miarę

Zgłoszenia blogów do konkursu Blog Design Roku można wysyłać do końca sierpnia. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Fot. Meetblogin

Blog Design 2015. Ruszyła druga edycja konkursu

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 13 sie 2015 10:04 (aktualizacja: 13 sie 2015 10:09)

Piszesz bloga o tematyce wnętrzarskiej? Zajmujesz się promocją designu lub projektami DIY? Zgłoś swojego bloga już dziś i powalcz o tytuł Blog Design Roku.

To już druga edycja konkursu Blog Design Roku, której finał odbędzie się podczas Meetblogin w Łodzi - wydarzeniu towarzyszącemu Łódź Design Festival. 

Do końca sierpnia kandydaci mogą zgłaszać swoje blogi wypełniając formularz na stronie: blogdesignroku.evenea.pl. Profesjonalne jury w skład, którego wchodzić będą architekci, styliści, fotograf wnętrz, redaktorzy, przedstawiciele Łódź Design Festival wybiorą spośród zgłoszonych kandydatur Blog Design 2015 oraz wyróżnią blogi w kategoriach: Design, DIY, Wnętrza, Architektura. Ostatnią nagrodę, Blog Design czytelników wybierze publiczność w głosowaniu internetowym.

W ramach Meetblogin, podczas Łódź Design Festival, 9 października odbędzie się gala wręczenia nagród. Wraz z zwycięskimi tytułami, przyznane zostaną również artykuły dekoracji wnętrz od marki BoConcept, sprzęt elektroniczny, wycieczka do fabryki marki Roca, a także nagroda pieniężna w wysokości 1000 zł od marki Budimex SA.

Zachęcamy do składania zgłoszeń. 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA