Jeszcze tylko to poniedziałku, czyli do 16 kwietnia, będzie można się zarejestrować na Forum Branży Łazienkowej. A naprawdę warto! Fot. Forum Branży Łazienkowej

Jeszcze tylko to poniedziałku, czyli do 16 kwietnia, będzie można się zarejestrować na Forum Branży Łazienkowej. A naprawdę warto! Fot. Forum Branży Łazienkowej

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 13 kwi 2018 13:20

Chcesz wziąć udział w Forum Branży Łazienkowej? Na rejestrację zostało już tylko kilka dni!

Jeszcze tylko do poniedziałku, czyli do 16 kwietnia, będzie można zarejestrować się na Forum Branży Łazienkowej. Naprawdę warto! Podczas tej branżowej imprezy ponad 20 prelegentów weźmie udział w 14 debatach i prezentacjach. Jeżeli chcesz być na bieżąco z najważniejszymi trendami i wyzwaniami stojącymi przed branżą łazienkową – musisz pojawić się na Forum Branży Łazienkowej!

Czytaj też: Karolina Wesołowska z Ceramiki Paradyż na Forum Branży Łazienkowej

W programie V Forum Branży Łazienkowej znajdzie się 14 debat, wykładów i wystąpień, w których udział weźmie ponad 20 prelegentów, w tym goście specjalni: Sergio Oliviera oraz Soraia Costa, ambasadorzy portugal;skiej marki Maison Valentina.

Branżowi eksperci odpowiedzą na pytania o trendy zakupowe dotyczące urządzania i remontu łazienki. Specjaliści i najwięksi rynkowi gracze omówią strategie dotarcia do klienta i budowania wizerunku w Internecie, rolę showroomu w polityce handlowej czy rosnącą rolę projektantów wnętrz w wyborach zakupowych Polaków.

Wraz z przedstawicielami branży poszukamy odpowiedzi na pytania, czy rynek będzie ewoluował w stronę dobrego wzornictwa, jak przygotować się na demograficzną rewolucję, czego od producentów, dostawców i architektów oczekuje klient inwestycyjny.

Istotnym punktem programu Forum Branży Łazienkowej będzie uhonorowanie laureatów prestiżowego konkursu „Łazienka – Wybór Roku 2018”, który w tym roku organizujemy już po raz siedemnasty. Podczas uroczystej gali nagrodzimy również najlepsze w Polsce salony łazienkowe, przyznając im tytuł „Łazienka – Salonu Roku 2018”.

Cała branża na Forum

Forum Branży Łazienkowej uświetnią także specjaliści działający od lat branży: Marcelin Matusiak, Strategic Insight Menager w GfK Polonia; Adam Ptasiński, prezes zarządu Refleks, Salony Łazienek BLU; Marek Przybył, prezes Łazienkaplus.pl SA; Karolina Wesołowska, dyrektor marketingu w Ceramika Paradyż; Rafał Przygocki, właściciel, Skład Fabryczny Marmorin; Adam Płotnicki, Sales Menager Area Poland w firmie Winkiel; Sebastian Rus, dyrektor zarządzający w firmie Ruke; Maciej Jaworski, dyrektor zarządzający, Hewi Polska; Aleksandra Gwiazdowska, współwłaściciel Wirex i generalny przedstawiciel marki Dallmer; Michał Łój, product manager i projektant w Deante; Rafał Kaminiarz, właściciel Green Home Design; Dariusz Jędrzejczak, szef działu handlowego i marketingu, Mochnik oraz Jarosław Bogucki, ekspert z zakresu dostępności architektonicznej, Fundacja Integracja.

Świat designu, architektury i projektowania

Na naszym spotkaniu nie mogło także zabraknąć reprezentantów świata designu, architektury i projektowania wnętrz. W Forum Branży Łazienkowej wezmą udział takie osobistości, jak: Piotr Wełniak, designer; Krzysztof Chróścielewski, projektant wzornictwa kierownik Katedry Wzornictwa na Wydziale Wzornictwa i Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi; Łucja Janik, architekt i współwłaściciel Rubicon Architektura i Projektowanie Wnętrz; Adam Bronikowski z Hola Design; Tomasz Słomka, architekt, CEO Toka+Home; Justyna Smolec, architekt wnętrz Justyna Smolec Architektura&Design.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce