Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja "Adelaide" to zestaw mebli i dodatków, które nawet niewielki balkon zmienią w wygodny, piękny „pokój pod chmurką” Fot. BoConcept

Design na taras. Nowa kolekcja ogrodowa

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 28 sty 2015 08:39 (aktualizacja: 28 sty 2015 11:35)

Już nie tylko wnętrze domu, a także ogród, taras i balkon mogą wyglądać stylowo i elegancko. Wiosenna kolekcja o nazwie Adelaide to zestaw mebli i dodatków, które nawet niewielki balkon zmienią w wygodny, piękny „pokój pod chmurką”.

W kolekcji czuje się śródziemnomorskie klimaty, błękit nieba, ciepłe promienie słońca, lekki powiew wiatru. Na myśl przychodzą długie letnie wakacje wśród przyjaciół, życie bez pośpiechu i codziennych stresów. Henrika Pedersena, projektanta kolekcji, jednego z najbardziej utalentowanych duńskich designerów zainspirował sukces krzesła Adelaide z kolekcji 2014, które dzięki swojej urodzie i walorach funkcjonalnych przebojem zdobyło uznanie klientów. Projektant postanowił uzupełnić kolekcję o stoły utrzymane w tej samej stylistyce i co równie ważne zastosować materiały odporne na warunki atmosferyczne. W rezultacie powstała kolekcja mebli ogrodowych Adelaide, która składa się z krzeseł o dwóch wysokościach, stołu i  okrągłych stolików. Podobnie jak w przypadku innych mebli BoConcept do wyboru są różne opcje siedzisk, kolorów i wykończenia. Kolekcję Adelaide uzupełniają dodatki: donice, świeczniki, poduszki, chodniki itp.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA