Meble.com.pl - komfort na miarę

Nordmarke pojedyncza podkładka do ładowania bezprzewodowego może być zawsze tam, gdzie jej potrzebujesz. Fot. IKEA

Design w domu. IKEA wprowadza meble, które ładują telefon

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 17 marz 2015 08:35 (aktualizacja: 18 marz 2015 07:53)

Indukcyjne ładowarki do telefonów to innowacyjne rozwiązanie, które już dziś, każdy z nas może mieć w swoim domu. Dzięki meblom, które bezprzewodowo naładują telefon, możemy zrewolucjonizować wyposażenie własnego wnętrza.

Kojarzysz ten moment, kiedy zaglądasz w każde miejsce w domu, w poszukiwaniu ładowarki do telefonu? Teraz ładowanie urządzań telefonicznych będzie banalnie proste, a ładowarkę zawsze będziesz mieć pod ręką. Wszystko dzięki rewolucyjnej serii mebli marki IKEA, która umożliwia bezprzewodowe ładowanie smartfonów. 

Jak to działa? Niemal wszystkie urządzenia telefoniczne posiadają wsparcie standardu Qi, które umożliwia bezprzewodowe ładowanie. Dla tych, których telefony tego wsparcia nie posiadają, IKEA przygotowała specjalne nakładki na aparaty. Dzięki ładowarkom indukcyjnym, wbudowanym w meble czy stojące lampki, możemy naładować urządzenie w dowolnej chwili - wystarczy położyć telefon w miejscu zaznaczonym plusem. 

IKEA proponuje ładowarki wbudowane w meble, lampki, jak również w przenośne pady do ładowania, których można używać np. w biurze i ładować na nich kilka telefonów jednocześnie. 

Meble zostaną wprowadzone do sprzedaży już na wiosnę tego roku. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA