Meble.com.pl - komfort na miarę

Kolekcja K2. Fot. Paged

Designerskie krzesła. Zobacz nową kolekcję marki Paged

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 13 kwi 2016 09:57 (aktualizacja: 13 kwi 2016 10:04)

Paged na kwietniowych targach Salone del Mobile 2016 zaprezentował ponad dwadzieścia nowych wzorów. Znakomita większość nowości to siedziska o wyjątkowo uniwersalnym charakterze, które przeznaczone są do: biur, hoteli, restauracji oraz stanowisk home office.

W tym roku na targach w Mediolanie marka zaprezentowała nową odsłonę swoich kolekcji. Główną ich część stanowi ponad dwadzieścia nowych wzorów uzupełniających już istniejące linie mebli. Krzesła i fotele wzbogacono o obrotowe stalowe podstawy oraz stelaże o regulowanej wysokości, w tym wyposażone w kółka. Stanowi to nowość w ofercie Paged Collection, którą wprowadzono głównie z myślą o przestrzeni typu „soft office”. Modele, powstałe pod kreatywnym nadzorem Tomka Rygalika, są odpowiedzią na zmiany w projektowaniu i aranżacji współczesnej przestrzeni biurowej. 

W trakcie targów odbyła się również premiera dwóch całkowicie nowych kolekcji. Tomek Rygalik zaprojektował serię siedzisk K4. Natomiast Jadwiga Husarska stworzyła kolekcję siedzisk Aldo. Na stanowisku marki zaprezentowane zostały również dwie najnowsze kolekcje mieszkaniowe: Lorem projektu Nikodema Szpunara oraz Tove autorstwa Piotra Kuchcińskiego. Nowe systemy mają modułową konstrukcję oraz uniwersalne współczesne wzornictwo. Zaprojektowane zostały głównie z myślą o rynkach międzynarodowych.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA