Meble.com.pl - komfort na miarę

Stolik zaprojektowany przez Katarzynę Herman-Janiec Fot. Protein Design

Designerskie prezenty na Dzień Dziecka

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 26 maj 2014 15:23 (aktualizacja: 30 maj 2014 08:12)

Kiedy brak pomysłu na wyjątkowy prezent z okazji Dnia Dziecka warto sięgnąć do propozycji projektantów. Nie tylko zabawne mebelki, ale także fikuśne zabawki noszą za sobą nazwiska znanych na całym świecie designerów.

Kto powiedział, że w otoczeniu designerskich przedmiotów powinni przebywać wyłącznie dorośli. Także dzieci warto od najmłodszych lat oswajać z estetyką oraz wzornictwem na najwyższym poziomie. Tym bardziej, że projektanci mebli oraz dekoracji wnętrz nie zapominają o maluchach i często projektują także z myślą o nich. Nawet sławni projektanci tj. Philippe Starck mają w swoim dorobku artystycznym przedmioty, które zostały zaprojektowane specjalnie dla dzieci. Sławne krzesełka z funkcją stolika, które kształtem przypominają malutkie, kolorowe pieski to mebel, który ucieszy niejedno dziecko.

Polscy projektanci też nie pozostają w tyle. Równie ciekawą propozycją jest stolik zaprojektowany przez Katarzynę Herman-Janiec. To mebelek, po którym w czasie zabawy można swobodnie rysować, zaś sprawdzi się także jako mały stolik do posiłków. Podobnie jest ze stolikiem projektu Marty Niemywskiej, który poza tradycyjnym przeznaczeniem służy także do zabawy, ponieważ w jego blacie zostały wydrążone dziurki, z których sterczą sznurki. Te zaś można przeciągać, plątać i sznurować. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA