Meble.com.pl - komfort na miarę

Porady Dobrze Mieszkaj w czasie 4 Design Days. Fot. PTWP

Dobrze Mieszkaj. Architekci doradzali w czasie 4 Design Days

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 23 lut 2017 11:00

W czasie Dni Otwartych 4 Design Days redakcja Dobrze Mieszkaj zaprosiła na bezpłatne konsultacje z projektantami wnętrz.

W dniach 18-19 lutego na stoisku naszej redakcji dyżurowali doświadczeni projektanci wnętrz, którzy odpowiadali na wszystkie pytania odwiedzających targi. Pracy im nie brakowało - nasze stoisko odwiedziła rekordowa liczba osób poszukujących bezpłatnych konsultacji z zakresu projektowania i wystroju wnętrz.

Kto udzielał porad?

Joanna Ochota - właścicielka pracowni Archimental Projektowanie Wnętrz, z wieloletnią praktyką w projektowaniu wnętrz mieszkalnych i komercyjnych, autorka wielu nagradzanych projektów wnętrz. -

Jestem architektem i projektowanie wnętrz to moja praca, ogromna przyjemność i pasja - mówi o sobie. -  Kreatywne podejście, talent i doświadczenie powoduje, że każdy projekt i realizacja kończy się satysfakcją i zadowoleniem inwestora. Realizuję projekty na terenie całego Śląska (Katowice, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Chorzów i wiele innych), ale również m.in. w Warszawie i Gorzowie Wielkopolskim.

Małgorzata Mataniak-Pakuła - właścicielka pracowni Architektura i Wnętrza Profilart. Ukończyła studia wyższe na kierunku Architektura i Urbanistyka oraz Studia Podyplomowe Planowania Przestrzennego i Urbanistyki na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Posiada uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej, jest członkiem Śląskiej Izby Architektów Polskich oraz Stowarzyszenia Architektów Polskich. Współtwórczyni Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach oraz autorskiego programu kształcenia na kierunku Architektura Wnętrz. Nauczyciel akademicki na wydziale Architektury Politechniki Śląskiej oraz Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach. Od ponad 20 lat prowadzi autorską pracownię projektowania - Architektura i Wnętrza “Profilart”. 

W swojej pracy szczególną wagę przykładam do spójności architektonicznej formy obiektu z jego wnętrzem i oraz zagospodarowaniem terenu - mówi. - Przygotowanie zawodowe w kierunku architektury, urbanistyki oraz wnętrz pozwalają na kompleksowe projektowanie, gdzie wszystkie te aspekty są równoważne.

Piotr Stanisz - właściciel Pracowni Architektury PS, architekt, absolwent Wydziału Budownictwa, architektury i Inżynierii Środowiska Poli - Kierunek Architektura i Urbanistyka. Architekt i projektant, autor i współautor wielu projektów budynków i wnętrz mieszkalnych oraz użyteczności publicznej, aktywny w wielu konkursach architektonicznych i wzorniczych w kraju i zagranicą. 

Pasjonat minimalizmu. Uważa, że sukcesem w projektowaniu jest uświadomienie klientom drzemiących w nich potrzeb i pragnień oraz wskazanie możliwości ich realizacji według najlepszych prawideł sztuki architektonicznej. Zawsze pozostaje wierny łacińskiej sentencji: Labor ipse voluptas (Praca jest sama przez się przyjemnością). Miłośnik dalekich i bliskich podróży, z których stara się czerpać inspiracje.

Marta Kilan i Tomasz Słomka - założyciele pracowni TOKA+HOME, duet doświadczonych i kreatywnych projektantów wnętrz, z wieloletnim doświadczeniem w branży, świadczących swoje usługi na terenie Śląska, w miejscowościach takich jak Katowice, Bielsko, Tychy, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza czy Bielsko-Biała. 

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest, by architekt wnętrz podążał za tendencjami obowiązującymi w reprezentowanej przez nas branży. Z tego względu przykładamy ogromną wagę do wykonywanych przez nas projektów. Każdy z nich łączy w sobie następujące elementy: funkcjonalność, dbałość o detale oraz ponadczasowość - mówią o sobie. 

Na stoisku Dobrze Mieszkaj były także dostępne magazyny wnętrzarskie wydawnictwa Publikator/PTWP – Dobrze Mieszkaj, Świat Łazienek i Kuchni, Dom z Przyszłością, katalogi domów Najlepsze Domy oraz magazyny branżowe – Łazienka i Meble Plus. 

 

Od lewej: Tomasz Słomka, TOKA+HOME, Piotr Stanisz, Pracownia Architektury PS, Marta Kilan TOKA+HOME< Ewa Kozioł, redaktor naczelna Dobrze Mieszkaj, Małgorzata Mataniak-Pakuła, Architektura i Wnętrza Profilart, Joanna Ochota, Projektowanie Wnętrz Archimental. Fot. Publikator

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA