Meble.com.pl - komfort na miarę

W programie będziemy mogli obejrzeć także dom Nergala, wokalisty zespołu Behemoth. Fot. Domo+

Domy i mieszkania gwiazd. Zobacz je z Omenaa Mensah

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 12 marz 2015 14:22 (aktualizacja: 13 marz 2015 08:14)

Jak urządzają swoje mieszkania osoby z pierwszych stron gazet? Omenaa Mensah spędzi z gwiazdami cały dzień, by poznać ich gust i styl. Goście programu pochwalą się nie tylko tym, jak mieszkają, ale też gdzie pracują, bywają, kupują i jak spędzają wolny czas.


Czy Nergal ma czarny ołtarz, dlaczego Michał Szpak w swoim domu ubiera się jak Ozzy Osbourne i czy Kasia Warnke jest taka jak wnętrze jej mieszkania - na te oraz wiele innych pytań odpowie program „Domy gwiazd 4”, który poprowadzi Omenaa Mensah. Najnowszy sezon będzie można obejrzeć w Domo+, już od 15 marca, w każdą niedzielę o 17:00.

Domo+ po raz czwarty zajrzy do mieszkań osób znanych z pierwszych stron gazet. Z moimi gospodarzami będę rozmawiać o ich inspiracjach przy urządzaniu wnętrz, ich pracy oraz codziennych zwyczajach, czyli nie zabraknie też wątków prywatnych. Mogę zdradzić, że w pierwszych odcinkach odwiedzę m.in. Adama „Nergala” Darskiego - mówi prowadząca, Omenaa Mensah.

W kolejnych odcinkach będziemy mogli zobaczyć mieszkanie, m.in. Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka, Ewy Błaszczyk, Michała Szpaka, Kasi Warnke czy Dziani.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA