Meble.com.pl - komfort na miarę

Kuchenna przestrzeń i farba tablicowa to dobre połączenie. W kuchni zawsze jest coś do zapamiętania, co warto sobie zapisać. Fot. Primacol Decorative

Farba tablicowa odmieni Twoje meble. Zobacz ciekawe pomysły

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 18 sie 2014 15:04 (aktualizacja: 20 sie 2014 07:59)

Kiedy w mieszkaniu brakuje kolorów, a brak funduszy nie pozwala na zakup nowych mebli warto popisać się kreatywnością i sięgnąć po farbę. Jednak nie byle jaką, a… tablicową. Dzięki niej można w chwilę odmienić cały dom i wszystkie meble.

Farba tablicowa świetnie sprawdza się w kuchni. Można pomalować nią nie tylko ścianę, ale także fronty szafek lub ich wnętrza. Dzięki takim zabiegom można stworzyć dobre miejsce do zapisywania ważnych informacji dla domowników, list zakupów czy po prostu informacji, o których nie chcielibyśmy zapomnieć.

Poza kuchnią farba tablicowa idealnie nadaje się do pokoju dziecięcego. Jest absolutnym hitem, który pozwala na rozwijanie kreatywności i przy tym tworzy świetną zabawę. Aby stworzyć dziecku przyjazne miejsce co rysowania kredą wystarczy pomalować blat stolika. Pomalowane powierzchnie nie tylko ładnie wyglądają, ale są także bezpieczne ponieważ farba tablicowa barwiona jest wyłącznie ekologicznymi systemami. Do rysowania czy pisania po kredowej powierzchni wystarczy użyć kolorowe, tradycyjnej kredy lub flamastra kredowego, który dodatkowo nie pyli, ani nie brudzi.

W galerii zdjęć pokazujemy ciekawe pomysły na wykorzystanie farby tablicowej. Farbą tablicową można pomalować ścianę, ale też drzwi, pusty kącik, kawałek szafy, stolik, jednym słowem wykorzystać na setki sposobów. Możliwości poszerzają się niebotycznie, gdy prócz klasycznej, czarnej farby możemy wybrać dowolny kolor z palety barw, którą posiada marka Benjamin Moore – podpowiada Kinga Czernik, założycielka sklepu Kids Town, która w swojej ofercie posiada farby tablicowe marki Benjamin Moore.

WASZE KOMENTARZE (1) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA