Meble.com.pl - komfort na miarę

Podczas festiwali Ene Due De w Concordia Design, dzieci na stoisku Meble VOX mogły spróbować swoich sił jako młodzi projektanci pod okiem specjalistów. Fot. Meble VOX

Festiwal Ene Due De – kreatywne widowisko dla dzieci

  • Autor: Piotr Sawczuk
  • 29 maj 2014 08:58 (aktualizacja: 30 maj 2014 08:11)

Już w najbliższy weekend, od 31.05 do 01.06, podczas finału imprezy, wszystkie dzieci będą mogły spróbować stworzyć swój własny organizer. Wydarzenie będzie miał miejsce w Poznaniu w Concordia Design, a współorganizatorem jest marka Meble VOX.

Jest to IV edycja festiwalu dla małych projektantów. Od tej edycji, stałym punktem programu będzie wystawa w pełni tworzona przez dzieci. Festiwal Ene Due De będzie finałem procesu rozpoczętego kilka tygodni wcześniej, na warsztatach, na których najmłodsi mogli "stawać się" projektantami poprzez pomoc ekspertom przy pracy w prawdziwym procesie projektowym.

W ramach przygotowań do tegorocznego festiwalu Ene Due De, 18 maja, Meble VOX zorganizowały warsztaty "Projektanci VOX" których głównym bohaterem była nowa kolekcja mebli – SPOT by VOX. Dzieci za zadanie miały stworzenie organizerów do zawieszania na elementach konstrukcyjnych mebli. Podczas kilkugodzinnej zabawy powstało kilkanaście zawieszek inspirowanych domkami dla ptaków i mogących pomieścić najróżniejsze skarby – drobne kuleczki, biżuterię, długopisy, pędzelki czy nawet telefony.

Właśnie te projekty, zobaczyć będzie można na finale festiwalu Ene Due De w Concordia Design. Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Szczegółowy program znajduje się na stronie Concordia Design.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA