Meble.com.pl - komfort na miarę

Dzięki mobilnej kuchni i zaawansowanym technologicznie urządzeniami Siemens, kucharze mają stały kontakt z gośćmi. Fot. Archiwum

"FoodLab" - mobilna kuchnia przyszłości

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 28 wrz 2014 16:09 (aktualizacja: 28 wrz 2014 16:13)

W poznańskiej restauracji Concordia Taste gotowanie odbywa się "na oczach" gości. A to za sprawą mobilnej stacji kulinarnej "FoodLab" - nowego projektu stworzonego przez Studio Rygalik, Siemens i Paged.

Od początku września, w poznańskiej restauracji Concordia Taste gotowanie odbywa się "na oczach" gości. A to za sprawą mobilnej stacji kulinarnej – nowego projektu stworzonego przez Studio Rygalik oraz firmy Siemens i Paged.

„FoodLab” to laboratorium smaków będące połączeniem kuchni, baru, stołu, spiżarni i stanowiska do warsztatów kulinarnych to rewolucja w "restauracyjnej rzeczywistości". Wszystko to stało się możliwe dzięki połączeniu świadomego projektowania mebli z technologiczne zaawansowanym sprzętem kuchennym marki Siemens. System pozwala na dowolną aranżację oraz dostosowania kuchni do potrzeb, pory dnia, liczby gości czy konkretnego wydarzenia, które ma miejsce w restauracji.

Mobilna kuchnia została wyposażona w energooszczędne sprzęty dostępne w ramach linii „Line”. Wyróżnia ją szereg detali, np. piękne uchwyty wykonane z masywnej stali szlachetnej.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA