Rafał Kaminiarz, właściciel Green Home Design. Fot. Archiwum

Rafał Kaminiarz, właściciel Green Home Design. Fot. Archiwum

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 10 kwi 2018 10:27 (aktualizacja: 11 kwi 2018 11:22)

Forum Branży Łazienkowej: jak zaprojektować designerskie baterie łazienkowe?

Rafał Kaminiarz, właściciel pracowni Green Home Design, weźmie udział w dyskusji zatytułowanej "Design – rynek będzie ewoluował w stronę dobrego wzornictwa", która odbędzie się podczas Forum Branży Łazienkowej, 17 kwietnia br. w warszawskim hotelu Sheraton. Ekspert wyjaśni, na czym polega designerskie projektowanie baterii łazienkowych.

Czytaj też: Adam Bronikowski weźmie udział w Forum Branży Łazienkowej

Rafał Kaminiarz jest właścicielem pracowni Green Home Design. Z zawodu jest inżynierem budowlanym. Przez wiele lat rozwijał swoje umiejętności i doświadczenie, pracując w korporacji. Postanowił założyć własną firmę, aby móc nieskrępowanie realizować własne pomysły i marzenia. I tak powstała firma Green Home Design, w której od 3 lat projektuje i produkuje oryginalne baterie łazienkowe wykonane z drewna.

Sam pomysł stworzenia i oferowania tego typu produktów zrodził się w głowie Anny Piotrowskiej, jego kuzynki i współwłaścicielki Green Home Design. Rafał Kaminiarz odpowiada za projektowanie, wprowadzanie rozwiązań technicznych oraz za sprawy organizacyjne w Green Home Design.

W ten sposób udało mu się stworzyć jedyne w swoim rodzaju, oryginalne drewniane baterie łazienkowe, które są produktem opatentowanym, a ich kształt oraz zastosowane nowatorskie rozwiązania i materiały są objęte ochroną patentową w całej Unii Europejskiej.

Rafał Kaminiarz, właściciel Green Home Design, weźmie udział w dyskusji zatytułowanej "Design – rynek będzie ewoluował w stronę dobrego wzornictwa", która odbędzie się podczas Forum Branży Łazienkowej, 17 kwietnia br. w warszawskim hotelu Sheraton. 

Zarejestruj się!


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce