Łucja Janik, architekt i współwłaścicielka biura Rubicon Architektura i Projektowanie Wnętrz. Fot. Archiwum

Łucja Janik, architekt i współwłaścicielka biura Rubicon Architektura i Projektowanie Wnętrz. Fot. Archiwum

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 03 kwi 2018 12:54 (aktualizacja: 03 kwi 2018 13:04)

Forum Branży Łazienkowej: Jak zaprojektować łazienkę premium?

Łucja Janik, współwłaścicielka biura Rubicon Architektura i Projektowanie Wnętrz, opowie, co jest najważniejsze przy projektowaniu łazienek premium - estetyka i design, ekologiczne rozwiązania, a może innowacje i nowoczesne technologie? Gdzie? Oczywiście, podczas V Forum Branży Łazienkowej!

Łucja Janik to architekt i współwłaścicielka biura Rubicon Architektura i Projektowanie Wnętrz, absolwentka Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej z akredytacją Royal Institute of British Architects. Posiada uprawnienia do projektowania bez ograniczeń, jest członkiem Małopolskiej Okręgowej Izby Architektów. Przed założeniem pracowni Rubicon zdobywała międzynarodowe doświadczenie, pracując w znanych biurach architektonicznych, takich jak Chapman Taylor Architects oraz Rafael Vinoly Architects, a także Dekra Construction Management. Łucja Janik posiada rozległe doświadczenie w projektowaniu, realizacji, a także zarządzaniu obiektami komercyjnymi. Jest odpowiedzialna za wizualne oraz funkcjonalne aspekty projektów powstających w pracowni Rubicon.

Łucja Janik, architekt i współwłaścicielka biura Rubicon Architektura i Projektowanie, weźmie udział w panelu dyskusyjnym "Łazienka premium – przyszłość pod znakiem innowacyjnej łazienki, która nie tylko cieszy oko, ale jest komfortowa i ekologiczna".  

Chcesz dowiedzieć się, o czym będą dyskutowali uczestnicy V edycji Forum Branży Łazienkowej?

Zarejestruj się już dziś!

 

 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce