V Forum Branży Łazienkowej odbędzie się 17 kwietnia br. w warszawskim hotelu Sheraton. Fot. Archiwum

V Forum Branży Łazienkowej odbędzie się 17 kwietnia br. w warszawskim hotelu Sheraton. Fot. Archiwum

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 16 kwi 2018 12:13 (aktualizacja: 16 kwi 2018 12:23)

Forum Branży Łazienkowej. To już jutro!

Już jutro, czyli 17 kwietnia br., rozpocznie się największe w Polsce wydarzenie poświęcone branży łazienkowej. Spotkajmy się jutro na V Forum Branży Łazienkowej w warszawskim hotelu Sheraton i porozmawiajmy o przyszłości branży!

Podczas tej branżowej imprezy ponad 20 prelegentów weźmie udział w 14 debatach i prezentacjach. Jeżeli chcesz być na bieżąco z najważniejszymi trendami, ale też i wyzwaniami jakie stoją przed branżą łazienkową. W tym goście specjalni: Sergio Oliviera oraz Soraia Costa, ambasadorzy Marki Maison Valentina.musisz być z nami na Forum Branży łazienkowej.

Eksperci rynku odpowiedzą na pytania o trendy zakupowe dotyczące urządzania i remontu łazienki. Specjaliści i najwięksi rynkowi gracze omówią strategie dotarcia do klienta i budowania wizerunku w Internecie, rolę showroomu w polityce handlowej czy rosnącą rolę projektantów wnętrz w wyborach zakupowych Polaków.

Wraz z przedstawicielami branży poszukamy odpowiedzi na pytania, czy rynek będzie ewoluował w stronę dobrego wzornictwa, jak przygotować się na demograficzną rewolucję, czego od producentów, dostawców i architektów oczekuje klient inwestycyjny.

Istotnym punktem programu Forum Branży Łazienkowej będzie uhonorowanie laureatów prestiżowego konkursu „Łazienka – Wybór Roku 2018”, który w tym roku organizujemy już po raz siedemnasty. Podczas uroczystej gali nagrodzimy również najlepsze w Polsce salony łazienkowe przyznając im tytuł „Łazienka – Salonu Roku 2018”.

Cała branża na Forum
Forum Branży Łazienkowej uświetnią także specjaliści działający od lat branży: Marcelin Matusiak, Strategic Insight Menager w GfK Polonia; Adam Ptasiński, prezes zarządu Refleks, Salony Łazienek BLU; Marek Przybył, prezes Łazienkaplus.pl SA; Karolina Wesołowska, dyrektor marketingu w Ceramika Paradyż; Rafał Przygocki, właściciel, Skład Fabryczny Marmorin; Adam Płotnicki, Sales Menager Area Poland w firmie Winkiel; Sebastian Rus, dyrektor zarządzający w firmie Ruke; Maciej Jaworski, dyrektor zarządzający, Hewi Polska; Aleksandra Gwiazdowska, współwłaściciel Wirex i generalny przedstawiciel marki Dallmer; Michał Łój, product manager i projektant w Deante; Rafał Kaminiarz, właściciel Green Home Design; Jarosław Bogucki, ekspert z zakresu dostępności architektonicznej, Fundacja Integracja oraz Małgorzata Radziszewska, prezes Stowarzyszenia Kobiet Niepełnosprawnych One.pl i pracownik Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Świat designu, architektury i projektowania
Na naszym spotkaniu nie mogło także zabraknąć reprezentantów świata designu, architektury i projektowania wnętrz. W Forum Branży Łazienkowej wezmą udział, takie osobistości jak: Piotr Wełniak, designer; Krzysztof Chróścielewski, projektant wzornictwa kierownik Katedry Wzornictwa na Wydziale Wzornictwa i Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi; Łucja Janik, architekt i współwłaściciel Rubicon Architektura i Projektowanie Wnętrz; Adam Bronikowski z Hola Design; Tomasz Słomka, architekt, CEO Toka+Home; Justyna Smolec, architekt wnętrz Justyna Smolec Architektura&Design.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce