Meble.com.pl - komfort na miarę

Gdynia Design Days co roku skupia rzesze młodych ludzi związanych z designem lub nim zainteresowanych. Fot. Szajewski/GDD

Gdynia Design Days. Już wkrótce!

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 22 cze 2015 10:45

W dniach od 6. do 12 lipca odbędzie się Gdynia Design Day. Wstęp na wszystkie wydarzenia będzie bezpłatny, a organizatorzy zapowiadają wiele ciekawych atrakcji.  


Na 10 dni Gdynia zamieni się w letnią stolicę designu. Będzie to 8. już edycja tej imprezy. Jej ideą jest propagowanie wiedzy na temat designu, a także podnoszenie funkcjonalności oraz jakości życia w mieście, dzięki wykorzystaniu innowacyjnego wzornictwa w zagospodarowaniu przestrzennym.

W tym roku Gdynia da się złapać w projektowe "Sieci". Sieć miastotwórczych powiązań w skali mikro i makro stanie się podstawą projektowych rozważań, których efekty zostaną zaprezentowane podczas Gdynia Design Days. Rozwinięcie hasła odnajdziemy w wielu wykładach, prezentacjach oraz aktywnej dyskusji z mieszkańcami i specjalistami z różnych dziedzin.

Hasło „Sieci” to także pewnego rodzaju nawiązanie do rybackiej i portowej historii Gdyni. Tradycja i doświadczenie lokalnej społeczności, będzie towarzyszyła tegorocznym rozważaniom projektowym Gdynia Design Days. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA