Meble.com.pl - komfort na miarę

Fotel wiszący Quadro, produkcji BM Nowy Targ Fot. Meblobranie

Huśtawka ogrodowa w ciekawej, niestandardowej formie

  • Autor: Piotr Sawczuk
  • 19 marz 2014 14:44 (aktualizacja: 21 marz 2014 07:06)

Wiosna tuż tuż. Odnawianie swoich ogrodów czas zacząć. Kto nie lubi spędzania wolnych chwil w bujających się huśtawkach czy hamakach zawieszonych na drzewie? Warto poszukać nietypowych huśtawek oraz mebli, na których można się "pobujać".

Leniwe popołudnie spędzone na huśtawce we własnym ogrodzie. Któż o tym nie marzy? Firmy produkujące meble outdoor, starają się, by ich meble nie były powtarzalne. Obecnie, idąc za nowoczesnością i bycie oryginalnym, tworzone są modele o pięknym designie. Huśtawki przyjmują inne kształty, tworzone są w innych odsłonach niż te, które znamy sprzed 10 lat.

Obecne huśtawki i wiszące kosze ogrodowe są odporne na warunki atmosferyczne. Nie groźna im zimna noc, gorący dzień, deszcz i śnieg. Jedynie poduchy – należy chować na noc i gorszą pogodę, gdyż mogą ulec zniszczeniu. Huśtawki mogą być tworzone z technorattanu, rattanu, wikliny i innych materiałów. Jednym z ciekawszych tworzyw, z których tworzone są meble zewnętrzne, jest batylen, wymyślony przez francuską firmę Ferrari. Batylen jest lekki, nie odbarwia się i nie pochłania wilgoci.

Dostępne są także meble ogrodowe tworzone z tradycyjnego drewna w innowacyjny sposób. Ramy wykonywane z drewna, sklejek (gięte) formowane są często w kształt okrągłych, wyglądających nowocześnie i świerzo, huśtawek.

Huśtawki ogrodowe są praktyczne i stanowią ozdobę ogrodu. Warto zwrócić uwagę również na huśtawki hamakowe, fotele wiszące na łukach drewnianych, oraz huśtawki z zadaszeniem.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA