Meble.com.pl - komfort na miarę

Warsztaty to świetna okazja do realizacji swoich ambicji projektowych. Fot. Projekt Piotrkowska 217

Ja tu siedzę. Stwórz swój własny mebel!

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 15 lip 2015 15:46 (aktualizacja: 16 lip 2015 08:33)

18-19 lipca odbędą się warsztaty "Ja tu siedzę". Od godziny 12.00 hala i podwórko Piotrkowskiej 217 w Łodzi, zamieni się w kreatywny warsztat dla amatorów mebli.

Moda na meble z palet od jakiegoś czasu ogarnęła miasto. W wielu łódzkich lokalach możemy podziwiać minimalistyczne wystroje z recyklingowymi elementami. Łączenie prostoty i idei ekologicznych to trend, który wynika nie tylko z mody - jest po prostu sposobem na życie. Takim podejściem wyróżnia się rodzinny biznes Re: Meble, który zajmuje się dawaniem drugiego życia porzuconym przedmiotom. Swoją pasją podzielą się w najbliższy weekend ze wszystkimi zainteresowanymi podczas wielkich warsztatów na Piotrkowskiej 217. „Akcja ma pokazać, że Łódź to miasto pełne twórczych osób z nieszablonowym podejściem do otaczającego je świata. Staramy się być zawsze blisko ludzi. Stąd pomysł na pierwszą strefę relaksu stworzoną przez mieszkańców dla mieszkańców. Robimy wszystko, żeby nasze podwórko było tym miejscem, które wybierają Łodzianie, gdy myślą o relaksie, jedzeniu, miłej atmosferze lub mają po prostu ochotę poznać ciekawych ludzi.” - mówi pomysłodawczyni projektu, Martyna Mazurek.

Aby wziąć udział w akcji wystarczy mieć głowę pełną pomysłów oraz chęci do działania. Pozostałe materiały potrzebne do wykonania oryginalnego siedzenia z palet będą czekały na uczestników w hali Piotrkowskiej 217.

Pod okiem mistrzów z Re: Meble będzie można nauczyć się rozbiórki palet, szlifowania, składania i malowania. Dodatkowym, ale bardzo ważnym elementem warsztatów będzie możliwość podpisania swojego dzieła. Strefa relaksu zaaranżowana będzie meblami wykonanych przez samych Łodzian z cytatami, dedykacjami czy też po prostu z imionami lub pseudonimami. 

Piotrkowska 217 tym razem stawia na tworzenie przyjaznej atmosfery sprzyjającej integracji lokalnej. Podczas przerw w pracy będzie można usiąść wspólnie przy grillu i poznać się bliżej zajadając samodzielnie przygotowane posiłki.

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA