Meble.com.pl - komfort na miarę

Impreza miała charakter otwarty. Fot. Projekt Piotrkowska 217

Ja tu siedzę. Zobacz zdjęcia z imprezy

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 20 lip 2015 14:25 (aktualizacja: 21 lip 2015 08:39)

W miniony weekend na Piotrkowskiej 217 w Łodzi, obyła się pierwsza edycja "Ja tu siedzę. Na imprezie uczestnicy pod okiem specjalistów uczyli się jak robić meble z palet.

Meble z palet od jakiegoś czasu stanowią ekologiczny trend w wystrojach wnętrz. Mimo to, dla odwiedzających, takie wykorzystanie palet było czymś zupełnie nowym. Większość osób biorących aktywny udział w warsztatach przyszło spróbować swoich sił w czymś zupełnie oderwanym od ich codziennej rzeczywistości. Wszystkie działa, które powstały w miniony weekend będzie można oglądać na Piotrkowskiej 217, w Łodzi.

Aby wziąć udział w akcji wystarczyło mieć głowę pełną pomysłów oraz chęci do działania. Pozostałe materiały potrzebne do wykonania siedziska z palet czekały na uczestników w hali Piotrkowskiej 217. Dzięki specjalistom z Re:Meble, producenta mebli recyclingowych, Łodzianie nauczyli się rozbiórki, szlifowania, składania i malowania palet. Takie umiejętności z pewnością przydadzą się podczas dekorowania mieszkań, tarasów czy działek.

Łodzianie po raz kolejny udowodnili, że są chętni do ulepszania przestrzeni, w której żyją, pracują lub odpoczywają. Strefa relaksu, która powstała dzięki ich pracy jest w pełni dostępna dla wszystkich zainteresowanych.  

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA