Meble.com.pl - komfort na miarę

Panel dyskusyjny. Fot. Grupa PTWP

Jak design wspiera rozwój biznesu? Zobacz fotorelację z panelu dyskusyjnego na EKG

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 11 maj 2017 14:25 (aktualizacja: 11 maj 2017 14:49)

Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach to także okazja do rozmów o wpływie wzornictwa na biznes. Zobaczcie fotorelację z panelu dyskusyjnego "Design - inteligentne narzędzie, które pobudza przedsiębiorstwa".IX edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach (European Economic Congress – EEC) trwa do 12 maja 2017 r. To trzy dni debat, w których weźmie udział 700 prelegentów i 8000 uczestników. Na Kongresie nie brakuje też tematów poświęconych architekturze, designowi i rynkowi nieruchomości. 11 maja odbył się panel dyskusyjny "Design - inteligentne narzędzie, które pobudza przedsiębiorstwa", w którym przedstawiciele biznesu i świata projektowego rozmawiali o synergii obu sfer i wzajemnym wpływie.

Omawiano rolę wzornictwa w rozwoju biznesu. Uczestnicy szukali też odpowiedzi na pytanie jak stworzyć udany mariaż na linii projektant-przedsiębiorca. Ważną kwestią było też zagadnienie design thinking, czyli tego jak design buduje wartość produktów oraz skąd brać pieniądze na projektowanie.

W dyskusji udział wzięli Marcin Barański (Meble Vox),  Jacek Chrzanowski (One/One Lab), Ewa Gołębiowska (Zamek Cieszyn),  Pete Kercher (Design for All Europe), Oskar Zięta (Zieta Prozessdesign) oraz Adam Krzanowski (Grupa Nowy Styl). Dyskusję moderowała Justyna Łotowska (redaktor merytoryczny Forum Dobrego Designu).

Wkrótce szczegółowa relacja z panelu.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA