Meble.com.pl - komfort na miarę

Fot. 4 Design Days

Jak projektować wnętrza XXI wieku? Dowiesz się na 4DD

  • Autor: Redakcja
  • 08 lut 2016 08:16

Smart dom, kuchnia sensualna… moda czy funkcjonalność? O trendach i projektowaniu wnętrz XXI wieku będą dyskutowali architekci w trakcie 4 Design Days.

Projekt łazienka - to cykl sesji i prezentacji, których celem będzie przedstawienie trendów w projektowaniu i wyposażaniu wnętrz mieszkaniowych, sposobów konstruowania oferty handlowej, tak by spełniała oczekiwania konsumentów. Jak zaprojektować idealną łazienkę, jakie są trendy? Na te i wiele innych pytań odpowiadać będą Krystian Kowalski, projektant i założyciel pracowni Krystian Kowalski Industrial Design oraz Katarzyna Rzehak, dyrektor kreatywna z Instytutu Wzornictwa Przemysłowego.

Na temat urządzania i projektowania kuchni rozmawiać będą Marta Kilan, architekt z TOKA+HOME, Karolina Janczy z Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach; Justyna Krzysztofik – creative designer marki Rust; arch Joanna Ochota ze studia Archimental; Piotr Szczotka – Creative Designer, marka Rust. Panel poprowadzą: Urszula Tatur, redaktor prowadząca portalu Mamkuchnie.pl oraz Małgorzata Nietupska, redaktor prowadząca magazynu Świat Łazienek i Kuchni.

W sesji "Projekt salon" wystąpi m.in. Małgorzata Bernady, projektantka i dekoratorka wnętrz. Wraz z innymi panelistami postara się przeanalizować trendy w projektowaniu produktów wyposażenia wnętrz. 

W sesji "Designersko, ale praktycznie – jak mieszkać modnie i wygodnie" wystąpią architekci i projektanci: Robert Konieczny, założyciel KWK Promes, Grzegorz Szewc, Creative Designer marka Rust i Tomasz Pągowski, projektant. Sesję poprowadzi znana wszystkim Omenaa Mensah.

Dyskusję o multimediach w domu poprowadzi znany z telewizji Zbigniew Urbański. Wraz ze swoimi gośćmi zastanowi się, jak stworzyć multimedialne centrum rozrywki w swoim domu, a także czy domowe gadżety to frajda czy już konieczność. 

Podczas 4 Design Days dowiemy się także, jakie przedmioty są absolutnym „must have” w naszych domach, jak poznać prawdziwy design, i czy inwestowanie w design równa się inwestowaniu w sztukę? Zastanawiać się będą nad tymi pytaniami architekci: Natalia Nguyen, Dominika J. Rostocka i projektant Tomasz Pągowski.

Największe w tej części Europy wydarzenie rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa obfitować będzie w dyskusje pomiędzy Creative Designerami, projektantami i sławnymi architektami.

Dowiedz się więcej o 4 Design Days na www.4dd.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA