Agata Makowska, odpowiedzialna za platformę dla influencerów TagLife. Fot. Archiwum

Agata Makowska, odpowiedzialna za platformę dla influencerów TagLife. Fot. Archiwum

  • Autor: mg
  • 12 marz 2018 10:00 (aktualizacja: 12 marz 2018 12:19)

Jak zostać influencerem od wnętrz?

Od czego zacząć szukanie swojego miejsca w social mediach? Jak stać się influencerem od wnętrz? Na te pytania odpowie w trakcie Studia Dobrych Rozwiązań w Olsztynie i Warszawie Agata Makowska, wcześniej związana z Facebook NOW, a obecnie odpowiedzialna za platformę dla influencerów TagLife.

Agata Makowska z branżą reklamową związana jest od 2010 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywała w kilku różnych działach sprzedażowych i operacyjnych - ARBO, Goldbach Audience oraz Ströer Digital Media. Jako członek zespołu Facebook NOW była odpowiedzialna za edukację rynku i prowadzenie pierwszych kampanii efektywnościowych na Facebooku w Polsce. Jako Head of Dedicated Sales prowadziła dział sprzedażowy, odpowiedzialny za maksymalne wykorzystanie potencjału reklamowego topowych serwisów w sieci, w tym serwisu Wykop.pl. Na stanowisku Product Development Manager zajęła się modernizowaniem oferty produktowej i technologicznej Ströer Digital Media. Dziś jako Head of TagLife prowadzi dział wspierający realizację akcji marketingowych z udziałem microinfluencerów.

Agata Makowska będzie jednym z ekspertów w trakcie spotkań dla projektantów i architektów wnętrz z cyklu Studia Dobrych Rozwiązań, które odbędą się 14 marca br. w Olsztynie (Przystań Hotel&Spa) i 21 marca br. w Warszawa (Hotel Regent).

Wstęp na spotkanie jest wolny, ale prosimy o rejestrację TUTAJ

Więcej informacji i agenda: www.sdr2018.pl


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce