Regał Ivar (IKEA) od 50 lat dostępny jest na rynku. Fot. IKEA

Regał Ivar (IKEA) od 50 lat dostępny jest na rynku. Fot. IKEA

  • Autor: mg
  • 19 lut 2018 10:34 (aktualizacja: 20 lut 2018 10:42)

Jubileusz ikony szwedzkiego designu

W tym roku obchodzimy okrągły jubileusz - 50-lecie - pojawienia się na rynku jednego z najbardziej wszechstronnych i długotrwałych produktów IKEA – drewnianego regału "Ivar". Na przestrzeni ostatnich lat stał się on ikoną szwedzkiego minimalizmu.

Mimo upływu pół wieku, regał "Ivar" niezmiennie znajduje swoje miejsce we współczesnych wnętrzach.   

W IKEA wierzymy, że prostota jest kluczem do dobrego designu. Świadczy o tym "Ivar", który już od 50 lat jest doceniany przez naszych klientów. Jesteśmy bardzo dumni, że naszym projektantom udało się stworzyć mebel doskonale łączący w sobie klasyczny, ponadczasowy wyraz z nowoczesnością – mówi Małgorzata Jezierska, specjalista ds. PR, IKEA Retail w Polsce.

Wykonany z naturalnego surowca, jakim jest lite drewno, regał wprowadza do wnętrza skandynawską lekkość. Jest przyjazny naturze, ponieważ nadaje się do recyklingu zgodnie z ideą zrównoważonego życia. Dzięki pokryciu go olejem lub woskiem może być jeszcze bardziej odporny na zniszczenia oraz łatwy w utrzymaniu. Niepowtarzalny charakter nadaje regałowi pomalowanie surowego drewna bejcą lub farbą. Dzięki możliwości łączenia różnych elementów można go dopasować do konkretnego wnętrza i naszego stylu życia. 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce