Meble.com.pl - komfort na miarę

Bogactwo kolorów pozwala na dopasowanie Kanu do każdej stylistyki wnętrza. Kolekcja została stworzona nie tylko z myślą o wnętrzach prywatnych, ale również o użyteczności publicznej. Fot. Marbet Style

Kanu. Idealna plastyczność materiału

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 16 kwi 2015 11:16 (aktualizacja: 17 kwi 2015 08:03)

Zaprojektowany przez jednego z czołowych polskich designerów - Tomasza Augustyniaka. Fotel, który zachwyca prostą formą i niepodważalną wygodą.

Kanu to kolekcja nowoczesnych foteli i stolików, które zostały stworzone z niezwykle plastycznej sklejki. Dostępne są w trzech wariantach projektowych, również w eleganckiej wersji z tapicerowanym siedziskiem i oparciem oraz w formie lakierowanej. Surowce z jakich zostały wyprodukowane to: naturalny dąb, naturalna brzoza oraz naturalny orzech amerykański. Dostępne są także w wielu ciekawych kolorach, np: czerwonym, czarnym, żółtym czy szarym. 

Kolekcja Kanu reprezentuje naturalne, stonowane wzornictwo, które zaprzecza modzie na krzykliwe przedmioty codziennego użytku. Perfekcyjnie wyprofilowane siedzisko oraz oparcie zapewniają maksymalny komfort i pozwalają na swobodne oddanie się chwilom odpoczynku. Meble przeznaczone są zarówno do wnętrz prywatnych, jak i publicznych. 

Kolekcja została zaprojektowana przez Tomasza Augustyniaka dla marki Marbet Style.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA