Karolina Szkapiak, prelegentka Akademii Dobrze Mieszkaj w trakcie 4 Design Days 2018

Karolina Szkapiak, prelegentka Akademii Dobrze Mieszkaj w trakcie 4 Design Days 2018

  • Autor: Redakcja Meble.com.pl
  • 13 lut 2018 18:51 (aktualizacja: 13 lut 2018 19:07)

Karolina Szkapiak na 4 Design Days: Jak urządzić małą kuchnię i łazienkę

Jak urządzić kuchnię na małym metrażu? W sobotę 17 lutego br. w trakcie Dni Otwartych 4 Design Days opowie o tym Karolina Szkapiak, prowadząca pracownię architektoniczną SK-Architekci.

Karolina Szkapiak mieszka i pracuje w Jeleniej Górze gdzie prowadzi pracownię architektoniczną SK-Architekci. Jest członkiem Zarządu Głównego SARP Warszawa, gdzie odpowiada za edukację architektoniczną, prowadzi szereg warsztatów dla dzieci i młodzieży, również za granicą.

Wiele miesięcy spędziłam w Japonii, gdzie prowadziłam warsztaty z zakresu architektury, udało mi się zrobić tam także dwa projekty z malutkimi kuchniami i łazienkami, dlatego chętnie podzielę się z uczestnikami Akademii Dobrze Mieszkaj swoją wiedzą, jakie rozwiązania warto stosować w naprawdę małych mieszkaniach - mówi.

Karolina Szkapiak będzie jedną z prelegentek Akademii Dobrze Mieszkaj w trakcie 4 Design Days. Wygłosi prezentację pt. "Gotowanie w małej skali, czyli jak sprawić, aby trójkąt roboczy nie stał się twoim Trójkątem Bermudzkim. Vademecum urządzania niewielkiej, ale bardzo praktycznej kuchni".


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ