Karolina Wesołowska, dyrektor marketingu Ceramiki Paradyż. Fot. Ceramika Paradyż

Karolina Wesołowska, dyrektor marketingu Ceramiki Paradyż. Fot. Ceramika Paradyż

  • Autor: Redakcja Ryneklazienek.pl
  • 12 kwi 2018 11:33 (aktualizacja: 13 kwi 2018 09:43)

Karolina Wesołowska z Ceramiki Paradyż na Forum Branży Łazienkowej

Karolina Wesołowska, dyrektor marketingu Ceramiki Paradyż, weźmie udział w panelu "Wyzwanie – dobra koniunktura. Przyszłość rozwoju branży łazienkowej", który będzie jednym z punktów programu V edycji Forum Branży Łazienkowej.

Karolina Wesołowska z branżą marketingową związana jest od 14 lat, a z branżą budowlaną od lat 10. Doświadczenie w prowadzeniu zespołów marketingowych zdobywała w polskich i międzynarodowych przedsiębiorstwach, łącząc skutecznie marketing tradycyjny z najnowszymi trendami digital.

Obecnie w Ceramice Paradyż pełni funkcję dyrektora marketingu. Zanim związała się z polskim, wiodącym producentem płytek ceramicznych, dla szwajcarskiej marki Hoval zbudowała strategię i zespół marketingowy dla rynków CEE, a następnie jako Content Marketing Manager odpowiadała za działania contentowe w kanałach online i social media dla Europy Zachodniej. Wcześniej zarządzała wizerunkiem marek Celma i Immergas.

Karolina Wesołowska, dyrektor marketingu Ceramiki Paradyż, weźmie udział w panelu "Wyzwanie – dobra koniunktura. Przyszłość rozwoju branży łazienkowej". 

Zarejestruj się na Forum Branży Łazienkowej!


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce