Sofa "On Tour" to nowość z 2014 roku. Uwagę zwracają wysokie panele boczne. Fot. Brühl

Sofa "On Tour" to nowość z 2014 roku. Uwagę zwracają wysokie panele boczne. Fot. Brühl

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 07 paź 2014 12:53 (aktualizacja: 10 paź 2014 08:17)

Kati Meyer-Brühl. Najpopularniejsze projekty

Kati Meyer-Brühl - artystka, projektantka, zdobywczyni wielu nagród i wyróżnień świata designu. Należy do grona 40 największych talentów młodego pokolenia projektantów. Zobaczcie jej najlepsze pomysły.

Przepustką do międzynarodowej kariery były sofy „Sunrise”, które w 2006 roku zostały uhonorowane jedną z najbardziej prestiżowych nagród w dziedzinie wzornictwa – „red dot”. Od tego momentu do projektowego CV artystki dołączały kolejne, liczące się w branży nagrody. Wśród nich znalazły się między innymi nagroda „Good Design” słynnego Chicago Athenaeum Museum.

W 2014 roku wyróżnienie „Interior Innovation Award” przyznawane przez Niemiecką Radę Wzorniczą zdobyły projekty „Deep space” i „Chess”. Meble oceniane były zarówno pod względem użycia najnowszych technologii i oszczędnego obchodzenia się z surowcami, jak i koncepcyjnej, projektowej jakości i innowacyjności założeń w obecnym designie.

W sumie meble sygnowane nazwiskiem Kati Meyer-Brühl do tej pory zdobyły ponad 50 ważnych nagród i wyróżnień na krajowych i międzynarodowych konkursach. Dziś prezentujemy je w naszej galerii. 


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce