Fot. Kubikoff/Materiały prasowe

Fot. Kubikoff/Materiały prasowe

  • Autor: mg
  • 12 gru 2017 10:20 (aktualizacja: 12 gru 2017 10:31)

Kolejna designerska marka jest już dostępna w Polsce!

Niedawno na polskim rynku pojawiła się holenderska marka Kubikoff. Sygnowane nią meble charakteryzują się lekkością typową dla designerów z Italii, a równocześnie noszą cechy typowe dla holenderskich projektantów, czyli funkcjonalność i pragmatyzm. Dlaczego? Sprawdźcie sami.

Kultowe meble systemowe ze Szwajcarii są już dostępne w Polsce!

Marka Kubikoff została założona przez pochodzących z Rotterdamu braci Lemson w 2004 rok. Jej głównym projektantem jest Sandler Mulder - również Holender. Jednak siedziba firmy ulokowana jest we Florencji. Zderzenie pierwiastka niderlandzkiego z włoskim zaowocowało meblami, które łączą w sobie dwa odmienne style projektowania. Miesza się w nich typowa dla Holendrów praktyczność z konceptualnym włoskim podejściem, lekkością i koncentracją na wysokiej jakości wykonania. Meble marki Kubikoff znajdują zastosowanie zarówno w mieszkaniach, jak i obiektach użyteczności publicznej.

Krzesła, stoły, fotele czy sofy oferowane przez Kubikoff mają zdecydowanie nowoczesny charakter. Nawet jeśli w niektórych projektach pobrzmiewają echa estetyki z lat siedemdziesiątych czy osiemdziesiątych, wszystkie propozycje marki podążają za współczesnymi trendami.

Znakiem rozpoznawczym tej marki marki jest starannie wykonana tapicerka. Wszystkie modele są ręcznie tapicerowane, a wykończenia tworzone z dużą precyzją oraz przy użyciu nowoczesnych tkanin i materiałów.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce