Meble.com.pl - komfort na miarę

Komody Black Red White tańsze o 25%!

Komody Black Red White tańsze o 25%!

  • Autor: Rafał Konopka
  • 19 lut 2015 13:44

Najskuteczniejszym sposobem na zachowanie porządku w domowej przestrzeni jest wyposażenie mieszkania w praktyczne meble. Pojemne i efektowne komody w Black Red White można teraz kupić aż o 25% taniej. Promocja trwa tylko do 24 lutego.

Komody to jedne z najbardziej funkcjonalnych mebli. Różnorodność wariantów ich budowy pozwala na łatwe dopasowanie optymalnego modelu mebla do wielkości pokoju i potrzeb użytkownika. Komoda łączy w sobie zarówno funkcję przechowywania, jak i organizacji, więc doskonale sprawdzi się w każdym domowym pomieszczeniu.

Black Red White daje swoim Klientom wiele możliwości wyboru komód o najróżniejszych wzorach i wymiarach. Urozmaicona stylistycznie oferta pozwala na zaaranżowanie wnętrza dostosowanego do gustu i potrzeb domowników oraz utrzymanie porządku na co dzień. Meble Black Red White wyposażone są w nowoczesne rozwiązania podnoszące codzienny komfort użytkowania, takie jak prowadnice o podwyższonym standardzie, dzięki którym szuflady domykają się cicho, energooszczędne oświetlenie LED czy bezpieczne szkło hartowane w witrynach.

Ceny wybranych modeli komód Black Red White będą niższe o 25% jedynie do 24 lutego. Więcej szczegółów na temat promocji znaleźć można na stronie www.brw.com.pl oraz w salonach.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA