Meble.com.pl - komfort na miarę

Na Gali bawiło się ponad 120 gości. Fot. Bartosz Jarosz

Konkurs „Meble Plus - Produkt 2015” - rozstrzygnięty. Zobacz fotorelację z imprezy

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 19 marz 2015 21:30 (aktualizacja: 20 marz 2015 15:40)

Nagrody i wyróżnienia w konkursach organizowanych przez miesięcznik Meble Plus i portal biznesmeblowy.pl trafiły do zwycięzców. Zapraszamy do oglądania fotorelacji z uroczystej Gali, która odbyła się 17 marca w hotelu Sheraton w Warszawie.

Gala miała niezwykle uroczysty i ekskluzywny charakter. Bawiło się na niej ponad 120 gości, a wśród nich architekci, delegaci salonów meblowych, producenci, dostawcy dla przemysłu meblarskiego, a także przedstawiciele i eksperci z instytucji wspierających szeroko pojętą branżę meblową. Głównym punktem programu było wręczenie nagród w konkursie Meble Plus - Produkt 2015, a także dyplomów w rankingach: Salon Roku, Człowiek Roku i Firma Roku.

Spotkanie stało się okazją nie tylko do gratulacji, rozdania pamiątkowych statuetek czy mniej formalnych rozmów na temat aktualnych wydarzeń na rynku mebli - nie zabrakło innych, ciekawych atrakcji. Gościem specjalnym tegorocznej uroczystości był Piotr Voelker, właściciel grupy kapitałowej Vox, który wygłosił przemówienie na temat roli designu w biznesie oraz zachęcał do wdrażania innowacyjnych koncepcji wzorniczych, w polskich przedsiębiorstwach meblowych. Imprezę uświetnił także występ iluzjonisty Jana Jakuba Buczyńskiego, który zapewnił gościom niezwykłą rozrywkę, nagradzaną wielokrotnie salwami śmiechu oraz gromkimi brawami. 

Partnerami wydarzenia były firmy: Agitive, Allcomp Polska oraz Mochnik. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z imprezy. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA