Kolekcja tkanin Windmill. Fot. Toptextil

Kolekcja tkanin Windmill. Fot. Toptextil

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 11 sty 2017 16:11

Konkurs "Meble Plus - Produkt 2017" - głosowanie internetowe

Produkt, który w konkursie internetowym otrzyma największą liczbę głosów, otrzyma statuetkę "Meble Plus - Produkt 2017 - Nagroda Internautów". Wręczenie nagród nastąpi podczas Forum Branży Meblowej, 16 lutego 2017 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Głosowanie internetowe na "Produkt 2016 - Nagroda Internautów" trwa równolegle z pracą Kapituły Konkursowej, składającej się z ekspertów branży meblowej: architektów, projektantów, przedstawicieli salonów meblowych, hurtowni akcesoriów i elementów meblowych, instytucji i stowarzyszeń związanych z branżą. Zwycięzca konkursu internetowego otrzyma pamiątkową statuetkę i tytuł "Produkt 2016 - Nagroda Internautów".

Uwaga! Koniecznie przeczytaj regulamin głosowania - można głosować tylko na 3 produkty! Link do Regulaminu wyświetli się w momencie kliknięcia przycisku "Oddaj głos"

Zachęcamy do głosowania - jest bardzo proste, wszystkie potrzebne informacje wyświetlą się po kliknięciu przycisku "ODDAJ GŁOS" przy pierwszym wybranym produkcie (aby znaleźć wybrane produkty, warto użyć wyszukiwarki kategorii).

ZAGŁOSUJ NA PRODUKT 2017

Czytaj więcej o: FORUM BRANŻY MEBLOWEJ

Czytaj więcej o: 4 DESIGN DAYS


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce