Meble.com.pl - komfort na miarę

Fot. Fargoteks

Małgorzata Rozenek prezentuje nową linię tkanin

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 27 cze 2016 09:16

16 czerwca w Villi Foksal w Warszawie odbyło się spotkanie, podczas którego Małgorzata Rozenek zaprezentowała tkaniny łatwoczyszczące z linii Magic Home firmy Fargotex.

Fargotex Group, dystrybutor tkanin tapicerskich i dekoracyjnych, zaprosił Małgorzatę Rozenek do współpracy przy promocji swojej najnowszej kolekcji Magic Home. Tkaniny łatwoczyszczące z tej serii będą w 2016 r. sygnowane jej wizerunkiem i prezentowane przez nią osobiście na spotkaniach warsztatowych. Pierwsze z nich odbyło się 16 czerwca w Villi Foksal.

Tkaniny łatwoczyszczące to produkt, który może rozwiązać zasadniczy problem z czystością mebli wypoczynkowych w każdym mieszkaniu. Nawet jeśli bardzo dbamy o nasz salon, to życie rodzinne nie zawsze jest sterylne. Plamy zdarzają się domownikom i gościom, a świadomość tego, że sofa czy fotel są odporne na zabrudzenia pozbawia nas zmartwień. Plamy z sosu, wina a nawet czekolady nie niszczą mebli, bo nie wnikają w tkaninę. Wystarczy trochę wody, ręcznik papierowy i przywracamy im pierwotny wygląd – wyjaśniała Małgorzata Rozenek.

W trakcie spotkania eksperci z firmy Fargotex prezentowali najnowszą kolekcję tkanin łatwoczyszczących, a Małgorzata Rozenek opowiadała o osobistym doświadczeniu z tkaninami Magic Home, z których od dłuższego czasu korzysta we własnym domu. Każdy z uczestników spotkania miał okazję samodzielnie przetestować wybrane tkaniny. Warsztaty czystości rozpoczęły się więc od wspólnego plamienia, a następnie usuwania zabrudzeń przy użyciu wody i ręcznika papierowego, szarego mydła czy gumki do ścierania. Efekt każdy mógł ocenić sam.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA