Meble.com.pl - komfort na miarę

Zwieńczeniem spotkania było zwiedzanie z kuratorem najciekawszych wystaw przygotowanych z okazji łódzkiego święta designu. Fot. Kaboompics

MEETBLOGIN - poznaj Blog Roku 2015

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 20 paź 2015 09:06 (aktualizacja: 20 paź 2015 09:14)

Tegoroczna, trzecia już, odsłona MEETBLOGIN odbywała się w dniach 10-11 października. Na uczestników wydarzenia organizowanego w ramach Łódź Design Festival czekał szereg interesujących propozycji.

Jednym z punktów programu MEETBLOGIN było wyłonienie najlepszego bloga zajmującego się tematyką wnętrz, designu lub architektury. Nagrodę główną i tytuł Blog Roku 2015 zdobyła Magdalena Budzińska i jej blog Do mnie na chwilkę, zaś miano Blog Publiczności otrzymała Karolina Michałkiewicz, która prowadzi blog KM we wnętrzu. W kategorii „Wnętrza” zwyciężyła Paulina Jaworska (blog Style Recital), najlepszy w kategorii „DIY” okazał się Paweł Machomet i jego blog Rzuć Pan Okiem, blog Michała Mazura Trend Nomad zdobył wyróżnienie w kategorii „Design”, zaś Mateusz Chołys, blog Wnętrzności.com został uhonorowany w kategorii „Architektura”.

Podsumowanie konkursu było prologiem do serii spotkań, warsztatów i wykładów, które Ula Michalak - pomysłodawczyni i organizatorka MEETBLOGIN - przygotowała dla 41 uczestników wydarzenia. Na gości czekały dwa dni pełne intrygujących propozycji. Co ważne, wszystkie były otwarte dla publiczności Łódź Design Festival. Zwieńczeniem spotkania było zwiedzanie z kuratorem najciekawszych wystaw przygotowanych z okazji łódzkiego święta designu.

Źródłem informacji jest firma Chapel Parket Polska, będąca jednym ze sponsorów spotkania MEETBLOGIN. Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na Fanpage MEETBLOGIN, a także na Facebooku, pod hashtagiem meetblogin2015. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA