Meble.com.pl - komfort na miarę

Luksus i harmonia to odważne połączenie, ale jakże na czasie. Siedziska marki Bretz. Fot. IMM Cologne

Modne meble. Nowości prosto z targów w Kolonii

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 05 lut 2015 08:56 (aktualizacja: 06 lut 2015 09:00)

Choć dopiero przywitał nas nowy rok, producenci mebli już myślami wybiegają daleko w przód. Obejrzyjcie zdjęcia z targowych ekspozycji i zobaczcie, jakie trendy będą królować we wnętrzach w najbliższym sezonie.

Dla współczesnego człowieka najważniejszą przestrzenią jest dom. Dom komfortowy, estetyczny i przytulny, taki w którym dobrze się czuje i chętnie spędza się czas. Najnowsze propozycje mebli prezentowane przez kolońskich wystawców zmierzają ku temu, by zaspokoić pragnienie posiadania właśnie takiego domu. Za sprawą nowych technologii meble stają się coraz bardziej komfortowe, a spokój i harmonię zapewniają nam wszelkie odwołania do natury. Dziś projekt wnętrza ma być przede wszystkim skrojony na miarę i dopasowany do stylu życia mieszkańców. Producenci przekonują, że warto zwolnić tempo życia, a przestrzeń naszego domu zaaranżować tak, aby sprzyjała wypoczynkowi i chwili relaksu.

Jeśli chodzi o modna kolorystykę natomiast, światowej sławy trendseterzy twierdzą, że rok 2015 rozkwitnie barwami kwiatów i będzie różnorodny kolorystycznie: od barw uniwersalnych, jak biele i czernie, przez pastele oraz zgaszone błękity, po połyskujące blaskiem klejnotów złote akcenty. 

Sprawdźcie najnowsze kolekcje mebli promowanych na kolońskich targach. 

 

 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA