Meble.com.pl - komfort na miarę

Krystian Kowalski, projektant. Fot. Grupa PTWP

Najlepszy polski design: projekty mebli autorstwa Krystiana Kowalskiego!

  • Autor: mg
  • 13 sie 2017 15:38 (aktualizacja: 16 sie 2017 11:41)

Tworzył dla wielu czołowych polskich marek meblarskich. Jego projekty są nieoczywiste, a przy tym bardzo wyrafinowane. Zobaczcie najlepsze projekty mebli autorstwa Krystiana Kowalskiego.

Wnętrza w stylu prowansalskim. Zobacz najciekawsze kolekcje mebli!

Krystian Kowalski urodził się w 1982 roku. Ukończył projektowanie produktu w Royal College of Art w Londynie (MA 2010) oraz na Wydziale Wzornictwa Akademii  Sztuk Pięknych w Warszawie (BA 2006). Doświadczenie zawodowe zdobywał, pracując w studiach projektowych w Warszawie, Łodzi i Mediolanie. W latach 2009-2013 współtworzył Kompott Studio, nominowane do "FX International Interior Design Award 2010" w kategorii "Breakthrough Talent of the Year".

Od 2013 roku prowadzi w Warszawie pracownię projektową Krystian Kowalski Industrial Design. Współpracuje z wiodącymi producentami mebli w kraju i za granicą. W projektowaniu dąży do inteligentnych rozwiązań nadających produktom wyrafinowany i nieoczywisty charakter. Proces twórczy opiera na obserwacjach zachowań, dogłębnej analizie trendów i technologii, wybierając optymalne rozwiązania dla marki i procesu produkcji. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA