Meble.com.pl - komfort na miarę

Fot. Must Have

"Nawa Designu" - dobry, polski design na targach w Szczecinie

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 30 wrz 2014 11:42 (aktualizacja: 30 wrz 2014 11:45)

„Nawa Designu” to jedna z imprez towarzyszących targom „Wszystko dla domu + wnętrza komercyjne.” Innowacyjne projekty, prototypy oraz oryginalne meble - to wszystko będzie można zobaczyć od 3 do 5 października w Szczecinie.

Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz „Wszystko dla domu” odbędą się już po raz 23. I tym razem zwiedzający mogą się spodziewać sporej dawki wiedzy z dziedziny designu i porad projektantów. W programie targów znalazły się liczne warsztaty, pokazy i spotkania. Jedne dla tych, którzy pracują w branży, dostarczające najbardziej aktualnej wiedzy w dziedzinie designu, inne dla tych, których ciekawią trendy i podstawy projektowania, które mogliby zastosować we własnych wnętrzach mieszkalnych.

Ekspozycja targów „Wszystko dla domu” podzielona zostanie na klika stref tematycznych, m.in.: strefa designera, wnętrz komercyjnych, strefa pokazowo-edukacyjna (Nawa Designu).

Goście będą mogli skorzystać z porad ekspertów, obejrzeć wystawę prac studentów projektowania wnętrz Akademii Sztuki w Szczecinie, pokazy najlepszych zachodniopomorskich glazurników, a także kiermasz ogrodowy.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA