Meble.com.pl - komfort na miarę

Tkanina Aspen. Fot. Fargotex

Oni powalczą o nagrodę Produkt Roku 2017

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 04 sty 2017 13:29

Już w tym tygodniu rozpoczyna się głosowanie w XV edycji konkursu  na najlepsze produkty w branży meblarskiej. Konkurs organizuje redakcja magazynu Meble Plus i portalu Biznesmeblowy.pl.

Konkurs „Meble Plus – Produkt Roku” to jedno z najstarszych wydarzeń tego typu, dedykowanych polskiej branży meblarskiej. W tym roku odbędzie się już po raz piętnasty. Ponadtrzydziestoosobowe jury wyłoni najlepsze meble, akcesoria i materiały dla meblarstwa. W składzie jury znajdą się eksperci od wielu lat działający w branży meblowej i profesjonalnie zajmujący się aranżacją wnętrz – przedstawiciele salonów meblowych, sieci handlowych i hurtowni, osoby reprezentujące instytucje, stowarzyszenia i targi branżowe, wreszcie – projektanci i dziennikarze. 

W tegorocznej edycji konkursu zgłoszono 70 produktów: mebli, akcesoriów meblowych i komponentów do produkcji mebli.

Zobacz zgłoszone produkty TUTAJ (prosimy użyć wyszukiwarki produktów według kategorii)

Zwycięzcy konkursu „Meble Plus – Produkt 2017”, a także laureaci rankingów „Człowiek Roku 2016” oraz „Firma Roku 2016” zostaną uhonorowanie w trakcie Forum Branży Meblowej 16 lutego 2016 roku (w trakcie 4 Design Days). W Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbędzie się bowiem uroczysta Gala Konkursowa, podczas której wręczymy pamiątkowe statuetki i dyplomy.

Zobacz więcej: www.4dd.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA