Meble.com.pl - komfort na miarę

Oskar Zięta będzie gościem na 4 Design Days

Oskar Zięta wystąpi na 4 Design Days

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 25 sty 2017 12:14

"Dzięki 4 Design Days jesteśmy w tej luksusowej sytuacji, że projektanci mogą spotkać się ze sobą, ale też ze swoimi odbiorcami" - przekonuje Oskar Zięta i zaprasza do udziału w drugiej edycji 4 Design Days.

Oskar Zięta to architekt, projektant procesów i prezes zarządu w Zieta Prozessdesign. Weźmie udział w dyskusjach w trakcie 4 Design Days w Katowicach. W trakcie wydarzenia będziemy mogli również podziwiać wystawę jego prac.

- Dzięki 4 Design Days jesteśmy w tej luksusowej sytuacji, że projektanci mogą spotkać się ze sobą, ale też ze swoimi odbiorcami. Powinniśmy wykorzystywać ten kontakt, by móc się skonfrontować ze sobą w swoich wizjach i poznać potrzeby użytkowników. Zapraszam do spotkania i rozmów w Katowicach! - zachęca.

Oskar Zięta uzyskał tytuł doktora na uniwersytecie ETH w Zurychu. Założone przez niego interdyscyplinarne studio projektowo-badawcze Zieta Prozessdesign zajmuje się rozwojem własnych, innowacyjnych technologii stabilizacji blachy, FiDU i 3+ oraz ich aplikacją w nowoczesnej architekturze, inżynierii i designie.

Działalność projektowa Oskara Zięty była wielokrotnie nagradzana najważniejszymi wyróżnieniami w dziedzinie designu, m.in. Designpreis der Bundesrepublik Deutschland Award, Red Dot oraz Audi Mentor Preis, a także nominacją do Schweizer Design Preis. Z Oskarem Ziętą współpracowały takie marki jak: Audi, Architonic, Ballantine’s, Pirelli, Victoria & Albert Museum. Jego prace znajdują się w kolekcjach m.in. w Museum für Gestaltung w Zurychu, Pinakotece w Monachium oraz Centrum Pompidou w Paryżu. Oskar Zięta jest również jurorem w międzynarodowych konkursach projektowych oraz wykłada na kierunku Industrial Design w School of Form.

Podczas 4 Design Days Oskar Zięta weźmie udział jako prelegent w dyskusjach.

Więcej na www.4dd.pl

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA