Meble.com.pl - komfort na miarę

Sofa "Point" została zaprojektowana przez Roberta Kowalczyka dla marki Etap Sofa należącej do Grupy IMS. Fot. Marta Ustymowicz

Polish Proved Design. Autorskie kolekcje dla znanych firm

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 04 wrz 2014 19:31 (aktualizacja: 23 wrz 2014 08:41)

Znani producenci mebli lubią korzystać z pomysłów projektantów. Część autorskich kolekcji zaprojektowanych dla znanych na polskim rynku marek można było obejrzeć podczas wystawy Polish Proved Design na tegorocznych targach meblowych w Ostródzie.

Producenci mebli coraz częściej korzystają zarówno z pomysłów, jak i doświadczenia znanych i cenionych projektantów. Tworzą oni dla firm pełne kolekcje, które sygnowane nazwiskiem projektanta są później sprzedawane w salonach meblowych w całej Polsce.

Czasem nawet nie mamy świadomości, że sofa czy stół jaki kupiliśmy został zaprojektowany przez polskiego designera, nagradzanego i znanego na niemal całym świecie. Do najpopularniejszych mebli, jakie projektowane są na zlecenie należą sofy, łóżka, krzesła, a nawet kolekcje mebli dla dzieci. Podczas wystawy Polish Proved Design można było zobaczyć kilka ciekawych projektów, pochodzących z najbardziej znanych pracowni projektowych w naszym kraju.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA