Meble.com.pl - komfort na miarę

Omenaa Mensah będzie gościem 4 Design Days, gdzie zaprezentuje swoją najnowszą kolekcje mebli marki Ammadora. Fot. Shutterstock

Premiera mebli Omeny Mensah na 4 Design Days

  • Autor: Redakcja
  • 01 lut 2016 09:06 (aktualizacja: 01 lut 2016 09:07)

Omenaa Mensah stworzyła kolekcję eleganckich mebli do sypialni LOVE. Oficjalna premiera kolekcji odbędzie się w trakcie targów 4 DESIGN DAYS, które odbędą się w dniach od 11 do 14 lutego w Katowicach.

Omenaa Mensah, charyzmatyczna osobowość telewizyjna, która od ponad dwunastu lat współpracuje ze stacjami TVN, TVN24 i TVN METEO. Od blisko dwóch pojawia się także w telewizji DOMO+, gdzie współtworzy i prowadzi program „Domy gwiazd”. Omenaa Mensah to także założycielka i Prezes Omenaa Foundation, fundacji w ramach której wspiera projekty związane z tolerancją, edukacją i współpracą, a także bizneswoman i właścicielka marki Ammadora, która tworzy oryginalne meble inspirowane sztuką.

Najnowszym projektem Omeny Mensah jest kolekcja mebli do sypialni LOVE, które w ramach AMMADORA zaprojektowała dla sieci salonów JMB DESIGN. Efekt tej wyjątkowej kooperacji AMMADORA&JMB DESIGN po raz pierwszy publicznie zaprezentowany zostanie w Katowicach na 4 DESIGN DAYS, największym w tej części Europy wydarzeniu rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa.

W ramach kolekcji LOVE powstały łóżka, fotele, krzesła, pufy, toaletki, poduszki oraz komody. A dlaczego meble do sypialni? Omenaa Mensah: „Praktycznie 1/3 czasu w życiu przesypiamy. Sypialnia jest oazą spokoju wypoczynku i romantyzmu. Dlatego dla mnie to najważniejsze pomieszczenie w domu. Sypialnia według mnie musi być nie tylko ładna i nastrojowa, ale także funkcjonalna w użytkowaniu.” Tworząc meble AMMADORA Omenaa wykorzystuje antyki, które łączy z nowoczesnymi materiałami, dzięki temu wypracowała indywidualny styl swoich mebli. Ten styl subtelnie przemycony został także w kolekcji LOVE.

Na 4 DESIGN DAYS Omenaa prezentować będzie także kolorowe pufy edukacyjne dla dzieci. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na budowę szkoły dla dzieci ulicy, którą Omenaa chce wybudować w w Temie (Ghana)

Produkcją mebli z kolekcji LOVE i puf zajęła się firma JMB - polski producent mebli i materacy z ponad 40-letnim doświadczeniem. Meble dostępne są w salonach sieci JMB DESIGN oferującej najwyższej jakości materace, łóżka, meble sypialniane oraz artykuły wyposażenia i dekoracji wnętrz.

W trakcie 4 DESIGN DAYS będzie można nie tylko zobaczyć najnowsze przedsięwzięcia meblowe Omeny Mensah, ale także wziąć udział w jej wykładach, na których opowie o swojej pasji do wzornictwa, o cennych doświadczeniach małego producenta mebli, a na wesoło przytoczy anegdoty o gospodarzach domów, które odwiedziła ze swoim programem DOMY GWIAZD+. Najnowszy sezon programu emitowany jest od początku lutego na DOMO+.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA