Meble.com.pl - komfort na miarę

Fotel Bouli firmy Noti, zaprojektowany przez Julię Pawlikowską, Olgę Mężyńską i Urszulę Burgieł, zaskakuje amorficzną formą. Fot. Mariusz Golak

Projekt w polskim meblarstwie – zapraszamy na panel

  • Autor: Redakcja
  • 05 lut 2016 10:22

W programie „4 Design Days” nie zabraknie dyskusji o meblarstwie i o tym, jaką rolę w tej branży pełni wzornictwo. Czy pomaga zwiększyć sprzedaż? Zapraszamy na panel dyskusyjny – 11 lutego, godz. 12.00, Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach!

Czy design odgrywa znaczącą rolę w procesie sprzedażowym? Jak zachować równowagę między formą a funkcją mebla? Jak powinna układać się współpraca projektantów z producentami, aby osiągać pożądane efekty? Wreszcie – jak skutecznie promować design w polskim meblarstwie, szkolić młodych projektantów i pokazywać efekty ich pracy? O tym wszystkim będą dyskutowali 11 lutego eksperci branży meblarskiej i znawcy dobrego wzornictwa. W dyskusji usłyszymy między innymi: Ryszarda Balcerkiewicza – prezesa i właściciela firm Noti i Balma, dr. hab. Krzysztofa Chróścielewskiego – projektanta i kierownika Katedry Wzornictwa na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, Jana Cegiełkę – dyrektora kreatywnego Dobroteki i projektanta firmy Kler, Adama Krzanowskiego – prezesa Grupy Nowy Styl, Łukasza Paszkowskiego – projektanta wzornictwa przemysłowego i komunikacji wizualnej.

Tego samego dnia, podczas „4 Design Days”, o godz. 18.00 zapraszamy na Galę Meblową, podczas której wręczymy nagrody i wyróżnienia w konkursie „Meble Plus – Produkt 2016” i w rankingach „Człowiek Roku 2015” i „Firma Roku 2015”. Galę poprowadzi znana m.in. w programów telewizyjnych projektantka Natalia Nguyen.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA