Fot. Grupa PTWP

Fot. Grupa PTWP

  • Autor: mg
  • 18 paź 2017 14:10 (aktualizacja: 18 paź 2017 14:16)

Propertydesign.pl Workplace Talks już za tydzień w Gdańsku. Oni będą z nami!

Czas na jakość i design – rusza cykl Propertydesign.pl Workplace Talks, pierwsze spotkanie odbędzie się 26 października br. w hotelu Almond w Gdańsku! Architekci Paulina Czurak, Marcin Kozikowski, Zbigniew Reszka i Jan Sikora będą z nami podczas tego wyjątkowego wydarzenia. Nowy Styl, Pergo Poland, UNILIN Poland, Ruck Zuck, Artservis - to partnerzy trójmiejskiej edycji Propertydesign.pl Workplace Talks.

W czasach, gdy jakość projektów komercyjnych odgrywa szczególne znaczenie, wyzwaniem staje się znalezienie inspiracji i pomysłów. Godne naśladowania i sprawdzone rozwiązania będziemy prezentować w czasie cyklu spotkań Propertydesign.pl Workplace Talks. Pierwsze odbędzie 26 października br. w hotelu Almond w Gdańsku i będzie towarzyszyć regionalnej konferencji Property Forum Trójmiasto.

Workplace Talks to przede wszystkim miejsce prezentacji oferty producentów i dostawców, ale także wymiany opinii pomiędzy architektami, projektantami, twórcami, producentami, inwestorami oraz samymi użytkownikami. Na spotkaniu w Gdańsku swoją obecnością zaszczycą nas architekci m.in. Paulina Czurak, Marcin Kozikowski, Zbigniew Reszka i Jan Sikora.

W trakcie Propertydesign.pl Workplace Talks odbędzie się panel dyskusyjny "3T to już nie ewolucja, ale prawdziwa rewolucja". Środowisko pracy błyskawicznie się zmienia. Inwestorzy i architekci muszą złapać to tempo. Jak projektować dla pokolenia nowoczesnych technologii? Biuro dla millenialsa – jakim wyzwaniem dla biznesu są nowe pokolenia pracowników? Technologia, talent, tolerancja – ile 3T kosztuje pracodawcę? Podczas sesji prezentacje będą mieli Tomasz Kwarta, Area Sales Manager Pergo Poland, UNILIN Poland i Mariusz Kwaśniewski, regionalny kierownik sprzedaży, RuckZuck.

Zapraszamy również na: Short stories – Jak to się robi?. Tu oddajemy scenę wybitnym architektom i projektantom. Przedstawiamy najbardziej spektakularne projekty i aranżacje budynków oraz wnętrz komercyjnych. Prezentacje dotyczące trendów w projektowaniu wnętrz i obiektów komercyjnych na przykładzie realizacji w Trójmieście przedstawią: Paulina Czurak, architekt IdeografAndrzej Lipiński, wiceprezes zarządu, Artservis, Sebastian Osuch, Business Services Senior Manager, Grupa Nowy Styl i Jan Sikora, architekt. Sikora Wnętrza.

 26 października br. spotkamy się w hotelu Almond w Gdańsku, 16 listopada br. w hotelu Andel's w Łodzi, 5 grudnia br. w Krakowie, a 15 lutego 2018 roku w Katowicach. Jesteś architektem, chciałbyś zaprezentować ciekawy projekt wnętrz komercyjnych? Dostarczasz produkty lub usługi do obiektów i przestrzeni komercyjnych? Zapraszamy do współpracy!

Zobacz program Propertydesign.pl Workplace Talks i Property Forum Trójmiasto


Organizatorem Propertydesign.pl Workplace Talks i Property Forum jest Grupa PTWP, wydawca Propertynews.pl i Propertydesign.pl.


WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

Najciekawsze artykuły z serwisu codziennie w Twojej skrzynce