Meble.com.pl - komfort na miarę

Fotele występują w dwóch odmianach – wysokiej i niskiej (typu lounge). Wersja lounge może być także wyposażone w charakterystyczny zagłówek z tzw. uszami. Fot. Redo Design Studio

Redo design - twórcze podejście do mebli

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 15 wrz 2014 13:05 (aktualizacja: 27 wrz 2014 18:14)

Jedyne w swoim rodzaju, nowoczesne i niekiedy futurystyczne. Krzesła i fotele projektu Redo Design z pewnością należą do tych, obok których nie można przejść obojętnie.

Redo Design Studio to firma, która kreuje niesamowite meble, wyróżniające się na polskim rynku. RDS założył w 2011 roku Radek Nowakowski, to zarówno inicjator tego przedsięwzięcia, jak również główny projektant oraz współwłaściciel marki Timoore, produkującej meble dziecięce. 

RDS specjalizuje się w projektowaniu przemysłowym, szczególnie w twórczych dziedzinach jak: projektowanie produktu, projektowanie wnętrz, projektowanie mebli, oświetlenia domowego. Opracowuje zarówno projekty mebli twardych - skrzyniowych jak również mebli tapicerowanych. 

Niemniej jednak to właśnie siedziska są najbardziej wyróżniającymi się elementami w całej ofercie RDS. Sprawdzone technologie, a także zupełnie autorskie rozwiązania technologiczne sprawiają, że siedziska projektowane przez studio są nowoczesne, wygodne i absolutnie nieszablonowe. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA