Meble.com.pl - komfort na miarę

Zapraszamy do zgłaszania produktów w konkursie Dobry Design 2017

Rekordowa liczba produktów zgłoszona do konkursu Dobry Design 2017

  • Autor: Alicja Pietrowska
  • 21 paź 2016 14:40

Zakończyliśmy już przyjmowanie zgłoszeń w konkursie magazynu "Dobrze Mieszkaj". W tym roku o zaszczytny tytuł Dobry Design 2017 walczy aż 216 produktów!

Zgłoszenia do konkursu Dobry Design 2017 zostały już zamknięte - miło nam ogłosić, że tegoroczna edycja jest naprawdę wyjątkowa. W konkursie bierze bowiem udział aż 216 produktów w 11 różnych kategoriach. Spłynęło do nas najwięcej zgłoszeń spośród wszystkich 6 edycji konkursu Dobry Design! Ogromnie dziękujemy wszystkim producentom i dystrybutorom, którzy nie bali się poddać fachowym ocenom jurorów.

Nasze wyjątkowe jury przystąpiło już do prac. To jedyne w Polsce tak liczne jury konkursowe - w tym roku tworzy je aż 150 architektów i projektantów wnętrz z całej Polski (>>>ZOBACZ KTO JEST W JURY<<<).  Produkty zostaną przez nich ocenione w 11 kategoriach konkursowych, od Przestrzeni Pokoju Dziennego po Otoczenie Domu.

Wyniki prac jurorów poznamy - jak zawsze - 7 grudnia w czasie uroczystej gali wręczenia nagród, która odbędzie się w czasie Forum Dobrego Designu (Centrum Konferencyjne Muranów w Muzeum Historii Żydów Polskich Polon w Warszawie). Już wkrótce będzie można wszystkie zgłoszone produkty poznać lepiej na łamach naszego serwisu Dobrzemieszkaj.pl, a także zagłosować na nie w konkursie dla konsumentów!

>>> ZAREJESTRUJ SIĘ ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W FORUM DOBREGO DESIGNU<<<


 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA