Meble.com.pl - komfort na miarę

Rusza kolejna edycja make me!

  • Autor: Marta Ustymowicz
  • 03 marz 2014 08:05 (aktualizacja: 10 marz 2014 06:09)

Designerzy, studenci i absolwenci kierunków artystycznych już lada chwila ruszą ze swoimi projektami, by wziąć udział w jednym z najważniejszych międzynarodowych konkursów dla młodych projektantów.

Konkurs make me! jest kluczowym elementem corocznego wydarzenia Łódź Design Festival. Organizowany jest od drugiej edycji festiwalu i ewoluował do jednego z najważniejszych konkursów dotyczących designu, w skali międzynarodowej.

Absolwenci i studenci kierunków artystycznych, makersi oraz designerzy, którzy zechcą wziąć udział w konkursie oceniani są dwuetapowo. Spośród wszystkich nadesłanych prac jury wybiera 20 najlepszych, które są później prezentowane na pokonkursowej wystawie podczas festiwalu. Drugi etap obejmuje obejrzenie na żywo tych 20 prototypów i wybranie z nich jednego zwycięzcy. Wygrany nie tylko zyskuje łatwiejszy start w środowisku projektowym, ale także zdobywa nagrodę pieniężną w wysokości 20 tyś zł. „Warto wziąć udział w make me!, by ktoś oprócz Ciebie dowiedział się o Twoim talencie” – mówi Tomek Rygalik, Członek Rady Programowej ŁDF.

Aby wziąć udział w tegorocznym wydaniu konkursu należy złożyć swój projekt od 01 marca 2014 do 31 maja 2014 r. 

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

POPULARNE


NEWSLETTER MEBLE.COM.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Meble.com.pl codziennie w Twojej skrzynce

WNĘTRZA